فهرست
ویلموتس: آماده یک جنگ فیزیکی مقابل آمریکا هستیم
ویلموتس: آماده یک جنگ فیزیکی مقابل آمریکا هستیم

ویلموتس: آماده یک جنگ فیزیکی مقابل آمریکا هستیم

آی اسپورت- مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی بلژیک از آمادگی شاگردانش برای ارائه یک جنگ کاملا فیزیکی در دیدار امشب مقابل امریکا خبر داد.

بلژیکی ها که در گروه هشتم جام جهانی قرار داشتند، موفق شدند به عنوان تیم اول به دور بعدی صعود کنند و امشب مقابل شاگردان یورگن کلینزمن قرار خواهند گرفت.

ویلموتس به خبرنگاران گفت: \"آماده جنگ هستیم. آمریکایی ها از نظر جسمانی بسیار قوی هستند. کلینزمن تفکر آلمانی را در سبک آمریکایی تزریق کرده است. این که او همیشه می خندد را دوست دارم. او مانند من با فوتبال زندگی می کند و همیشه لحظات خوبی دارد. به عنوان بازیکن ما شبیه هم بودیم چرا که همیشه پیروزی می خواهیم. هر دوی ما مهاجم بودیم و تفکرات هجومی داریم

نتیجه بسیاری از بازی ها در پانزده دقیقه نهایی رقم می خورد. فرستادن یک بازیکن به بازی در دقیقه های آخر سودی ندارد چرا که وی زمان لازم را برای منطبق شدن با ضرب آهنگ بازی نخواهد داشت. وقتی یک ساعت از بازی بگذرد آمدن یک بازیکن می تواند طراوت و تازگی را به بازی اضافه کند درست زمانی که حرف شروع به خسته شدن می کند. در این صورت بازیکن تعویضی این فرصت را دارد که خود را با جریان بازی هماهنگ کند. یازده نفر اصلی من هیچ گاه یکسان نیستند چرا که تیمی که برابرش صف آرایی می کنید هیچ گاه همان تیم قبلی نیست.\"

     
آی اسپورت
2014-07-01 12:00:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر