فهرست
خلعتبری رفتنی است/ سنگینی شماره ۹۹ روی دوش پرسپولیس
خلعتبری رفتنی است/ سنگینی شماره ۹۹ روی دوش پرسپولیس

خلعتبری رفتنی است/ سنگینی شماره ۹۹ روی دوش پرسپولیس

آی اسپورت- احتمال جدایی محمدرضا خلعتبری از پرسپولیس هر روز بیشتر از قبل می‌شود. موضوع این بازیکن یکی از مهم‌ترین موضوعات مطرح‌شده در آخرین جلسه هیات‌مدیره پرسپولیس بود اما برای حفظ خلعتبری مشکلات و موانعی پیش پای پرسپولیسی‌هاست که به احتمال فراوان او را از جمع سرخپوشان دور خواهد کرد.

به گزارش آی اسپورت، پرسپولیس بابت فسخ قرارداد خلعتبری با عجمان امارات هنوز ۴۵۰ هزار دلار به این باشگاه بدهکار است و از طرف دیگر باید مبلغ قرارداد او را برای فصل جدید نیز به این مبلغ اضافه کرد. بنابراین هزینه نگه داشتن خلعتبری برای پرسپولیسی‌ها سنگین‌تر از آن است که با سیاست‌های مالی این باشگاه هم‌خوانی داشته باشد.

خلعتبری در کنار درخواست مالی‌اش برای فصل جدید، به پرسپولیسی‌ها پیشنهاد کرده ۴۰ درصد از قرارداد را همین ابتدا پرداخت کنند تا او بتواند بدهی به اماراتی‌ها را با استفاده از همین مبلغ تسویه کند. اما قبول این درخواست نیز برای پرسپولیسی‌ها امکان‌پذیر نیست و به این ترتیب باید مهاجم شماره ۹۹ قرمزها در فصل گذشته را جزو رفتنی‌های این تیم دانست. مگر این‌که در روزهای آتی اتفاق جدیدی رخ بدهد. مثلا علی دایی و رحیمی آنقدر بر روی حفظ این بازیکن اصرار داشته باشند که هیات مدیره مجبور شود راهی برای حل این مشکل پیدا کند.

     
آی اسپورت
2014-07-01 12:21:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر