فهرست
سپاهان 0-3 ماشین‌/ معجزه در نقش جهان
سپاهان 0-3 ماشین‌/ معجزه در نقش جهان

سپاهان 0-3 ماشین‌/ معجزه در نقش جهان

هفته بیست و یکم لیگ برتر

ورزشگاه نقش جهان اصفهان/ تماشاگر: حدود 5000 نفر
داور: بیژن حیدری/ کمک‌ها: حسن انتظاری و یعقوب سخندان

 

ترکیب سپاهان: 

مهدی امینی،موسی کولیبالی، شجاع خلیل‌زاده، جلال عبدی،احسان حاج‌صفی، محمود قائد رحمتی، میلاد سرلک(دقیقه 48 طالب ریکانی)، رسول نویدکیا(44 سرور جپاروف)، فرید کریمی، مهرداد محمدی و مسعود حسن‌زاده
سرمربی : عبداله ویسی

ترکیب ماشین‌سازی:

مهدى اسلامى، حبیب گردانى، بهمن کامل، کاخا، ادسون، امین حاج محمدى، سعید قائدى فر، امین قاسمى‌نژاد، حسین ابراهیمی(68 مرتضی محفوظی)، حامد پاکدل(39 پیام صادقیان) و عزیز ابراهیم‌اف.
سرمربی: فرهاد کاظمی

 اخطار:

حامد پاک دل(17) از ماشین سازی

خلیل زاده (77) جلال عبدی(83) طالب ریکانی(85) از سپاهان

 

شرح گل‎ها:

 سپاهان 0 – ماشین سازی تبریز 1 (دقیقه 36 حسین ابراهیمی): با اشتباه شجاع خلیل زاده توپ به حامد پاکدل رسید و این بازیکن با یک پاس دقیق ابراهیمی در موقعیتی مناسب قرار داد تا ضربه بازیکن جدید سبزپوشان، ماشین سازی را به گل اول برساند.

سپاهان 0 – ماشین سازی 2 (دقیقه 49 امین قاسمی نژاد): حرکت زیبای پیام صادقیان از سمت راست با یک پاس فوق العاده همراه شد تا امین قاسمی نژاد با یک بغل پای دقیق دروازه سپاهان را برای بار دوم باز کند.

 سپاهان 0 – ماشین سازی 3(دقیقه 78 پیام صادقیان): ضد حمله بازیکنان ماشین سازی در محوطه جریمه با خطای خلیل زاده روی محفوظی همراه شد. پیام صادقیان این پنالتی را با یک ضربه زیبا وارد دروازه سپاهان کرد.

 

لحظات حساس:

 دقیقه 5: سانتر از سمت چپ حبیب گردانی در محوطه جریمه به قاسمی نژاد رسید اما ضربه بد این بازیکن با فاصله اندک موقعیت خوب سبزپوشان را از بین برد.

دقیقه 10: سانتر جلال عبدی از سمت راست در یک رفت و برگشت به مهرداد محمدی رسید اما ضربه این بازیکن با فاصله اندکی به اوت رفت تا اولین موقعیت زرد پوشان نیز تبدیل به گل نشود.

دقیقه 13: اولین حرکت ترکیبی و تمرین شده بازیکنان سپاهان بعد از چند پاس به رسول نوید کیا رسید اما ضربه این بازیکن با تکل به موقع بازیکنان ماشین سازی به کرنر رفت.

دقیقه 15: کرنر ارسالی در محوطه جریمه به کاپیتان احسان حاج صفی رسید اما ضربه بی دقت این بازیکن در بهترین موقعیت بازی را اسلامی دروازه بان ماشین سازی مهار کرد.

دقیقه 20: سانتر گردانی موقعیت کرنر به نقطه کور خط دفاع سپاهان در محوطه جریمه رسید اما عزیز ابراهیم اف نتوانست توپ را تبدیل به گل کند.

دقیقه 24: ضربه پنالتی مشکوکی با نظر کمک داور به نفع سپاهان اعلام شد اما این ضربه را اسلامی به خوبی مهار کرد و بازیکنان سپاهان از توپ برگشتی نیز استفاده نکردند تا بهترین بخت این تیم برای گلزنی از بین برود.

دقیقه 26: کرنر ارسالی بازیکنان سپاهان در محوطه شش قدم به شجاع خلیل زاده رسید اما این بازیکن در دهانه دروازه نتوانست توپ را تبدیل به گل بکند و باز هم مهدی اسلامی اجازه باز شدن دروازه ماشین سازی را نداد.

دقیقه 46: اولین حرکت سپاهان در نیمه دوم با حرکت انفرادی قائد رحمتی همراه شد اما ضربه این بازیکن را ماشین سازان برگرداندند و در بازگشت نیز مهرداد محمدی نتوانست توپ را تبدیل به گل کند.

دقیقه 54: سانتر زیبای جپاروف در محوطه شش قدم با ضربه سر خلیل زاده همراه شد اما این توپ با فاصله اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 67: حرکت خوب بازیکنان ماشین از مرکز زمین با دریبل زیبای قائدی فر در محوطه جریمه سپاهان همراه شد اما ضربه زیبای این بازیکن از کنار دروازه با فاصله اندک به بیرون رفت.

دقیقه 69: بازیکنان سپاهان با شوت از راه دور ریکانی برای باز کردن دروازه ماشین سازی تلاش می کنند اما ضربه زیبای ریکانی را باز هم مهدی اسلامی به زیبایی راهی کرنر کرد.

 

حواشی:

 *پس از یک هفته شلوغ و سخت برای سپاهانی‌ها، عبدالله ویسی مجددا روی نیمکت این تیم نشست.
*جپاروف بازیکن پرحاشیه سپاهان که حضور او در اصفهان دردسر ساز شده بود، در این دیدار در ترکیب اصلی حضور نداشت.
*ویسی در این دیدار باز هم از دروازه‌بان جوان خود در ترکیب اولیه استفاده کرد.

*بازی با نزدیک به 5 دقیقه تاخیر در ورزشگاه نقش جهان آغاز شد.

*جلال‌الدین علی‌محمدی بازیکن تاثیر گذار سپاهان به دلیل مصدومیت ساعاتی پیش از شروع بازی این دیدار را از دست داد.

*پیام صادقیان و حمید علی عسگری با تصمیم فرهاد کاظمی در این دیدار نیمکت‌نشین بودند.
*قائدی‌فر و گردانی دو بازیکن پیشین سپاهان پیش از شروع بازی به سمت نیمکت زردپوشان رفتند.
*هواداران سپاهان بعد از دریافت گل دوم با شعار علیه بازیکنان این تیم اعتراض خود را به نمایش سپاهان نشان دادند.

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-02-09 18:08:00
نظر دهید

۱ نظر
شایان
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۴
الان کاملا میشه به نتیجه استقلال و ماشین سازی شک کرد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر