فهرست
بازوبند درمانی جواب نداد؛ بنگر «اخباری» نشد
بازوبند درمانی جواب نداد؛ بنگر «اخباری» نشد

بازوبند درمانی جواب نداد؛ بنگر «اخباری» نشد

آی اسپورت – پس از اخراج مهدی کیانی در بازی مقابل ماشین‌سازی، گفته می‎‌شد بازوبند کاپیتانی تراکتورسازی در غیاب کیانی و ایرانپوریان به محمد ابراهیمی خواهد رسید. اما دیروز و در کمال تعجب این محسن بنگر بود که پیشاپیش بازیکنان تراکتورسازی و در حضور ایرانپوریان و ابراهیمی به عنوان کاپیتان این تیم از تونل خارج شد و به میدان آمد. اتفاقی که هیچکس منتظر آن نبود. اما به نظر می‌رسید امیر قلعه‌نویی قصد داشت با این کار روحیه محسن بنگر را در مصاف با تیم سابقش افزایش دهد. به ویژه این که او در تبریز هرگز محبوب هواداران تراکتورسازی نبود و درخشش در مقابل پرسپولیس می‌توانست این محبوبیت را برای او به ارمغان بیاورد.

کاپیتان بنگر
کاپیتان بنگر

اما اتفاقی که افتاد کاملا برعکس بود. بنگر یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های عمر فوتبالی‌اش را انجام داد تا جایی که از سوی هواداران تراکتورسازی متهم به خیانت و کم‌کاری هم شد. البته این تمام ماجرا نبود و او در پایان بازی در رختکن با امیر قلعه‌نویی درگیری لفظی هم پیدا کرد و گویا تا اطلاع ثانوی از شرکت در تمرینات این تیم هم منع شده است.

به نظر می‌رسد تراکتوری‌ها قصد داشتند تجربه خوب محمدرضا اخباری مقابل استقلال را تکرار کنند. در آن بازی اخباری با اشتباه مسلم خود توپ را به کاوه رضایی پاس داد و دروازه‌اش باز شد. اما در بین دو نیمه با پیشنهاد مهدی کیانی بازوبند کاپیتانی تراکتورسازی به بازوی اخباری بسته شد تا او اعتماد به نفس خود را به دست بیاورد. ترفندی که به خوبی جواب داد تا هم اخباری به خوبی تا پایان دروازه‌اش را بسته نگه دارد و هم تراکتورسازی با همدلی بازیکنانش از باخت 1-0 به پیروزی 2-1 برسد.

دیروز اما تجربه خوب اخباری در مقابل استقلال برای بنگر در برابر پرسپولیس به شکلی معکوس جواب داد و نتیجه این شد که بنگری که قرار بود با کاپیتانی، تیمش را به موفقیت برساند، حالا از حضور در تمرینات هم منع شده و حتی گفته شده که قرار است از فوتبال خداحافظی کند.

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-02-06 13:57:00
نظر دهید

۴ نظر
جواد
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۱۶
بازیش ضعیف نبود بازیکن کناریش محمدی بد بود حداقل رو دو گل اول مقصر صد دردصد بود
من من
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۳
به عنوان یه پرسپولیسی میگم بنگر پاش بیفته سوتی زیاد میده..
ولی تو بازی دیروز انصافا به جز بنگر بقیه خط دفاع تراکتور اصلا دیده نمی شد...
کلا همیشه بازیکن متوسطی بوده چه سپاهان چه پرسپولیس چه تراکتور
۶
a
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۴۲
دیگه از این بیشتر راه ندادن نمیشد دید شرف کیلو چند؟! مدیر میگه لنگ قهرمانه داورا سوت می زنن، کارشناسام که رنگی هرچی باشه به نفع لنگ تحلیل می کنن!! دیگه از بازیکن انتظاری نمیره همین این رودخونه رو لجن ورداشته خاتمی درست گفت
کیسه کش مفلوک
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۰
آب بریز همانجا که می سوزه کیسه پاره پاره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر