فهرست
سپاهان برترین میزبان تاریخ لیگ برتر
سپاهان برترین میزبان تاریخ لیگ برتر

سپاهان برترین میزبان تاریخ لیگ برتر

آی اسپورت - سپاهان اصفهان با برتری برابر فولاد خوزستان در این هفته از رقابت‌های لیگ برتر موفق شد به عنوان برترین میزبان تاریخ لیگ برتر از نظر کسب پیروزی در بازی‌های خانگی دست یابد. تیم فوتبال سپاهان اصفهان که تا پیش از بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر، ۱۴۵ پیروزی در بازی‌های خانگی به دست آورده و از این نظر با استقلال تهران مساوی بود، در مقابل سرخپوشان اهوازی به صد و چهل و ششمین پیروزی خود در دیدارهای خانگی دست یافت تا از نظر کسب پیروزی به عنوان میزبان بالاتر از سایر تیم‌ها در تاریخ این بازی‌ها قرار گیرد.

از نظر کسب امتیاز در بازی‌های خانگی، باز هم سپاهان اصفهان عملکرد بهتری نسبت به سایر رقبای خود داشته و ۵۱۶ امتیاز به دست آورده است. پس از زردپوشان اصفهانی، تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران به ترتیب با ۵۱۱ و ۵۰۷ امتیاز در بازی‌های خانگی در رده‌های بعدی قرار دارند.

همچنین، از نظر تعداد گل زده در بازی‌های خانگی، سپاهان اصفهان با سه گلی که مقابل فولاد خوزستان به ثمر رساند، توانست فاصله دو گل کمتر از پرسپولیس را جبران کرده و به طور مشترک با سرخپوشان تهرانی، برترین تیم‌های تاریخ لیگ برتر از نظر تعداد گل زده در بازی‌های خانگی لقب بگیرند. پرسپولیس و سپاهان در تاریخ لیگ برتر ۴۲۱ گل در بازی‌های خانگی به ثمر رسانده‌اند.

نود

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-09-24 16:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
بععععله، خاطره میزبانی این زردک های زر و زور و تزویر هنوز از یادها نرفته: چشم نابینای سرباز احمدی، آب های آلوده، غش کردن قهرمانی، و ...!!
۷ ۱
فرهاد
پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۰
عمق سوزش از این کامنت قابل مشاهده است
مهرداد
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۶
اگه بی سابقه ترین جربمه تاریخ فوتبال نبود ، سپاهان الان با اختلاف امتیازآورترین میزبان لیگ بود

فدراسیون حتا حاضر بازیهای سپاهان بدون تماشاگر در اصفهان برگزار بشه!!!!
۳
مهرداد
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۶
اگه بی سابقه ترین جربمه تاریخ فوتبال نبود ، سپاهان الان با اختلاف امتیازآورترین میزبان لیگ بود

فدراسیون حتا حاضر نشد بازیهای سپاهان بدون تماشاگر در اصفهان برگزار بشه!!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر