فهرست
پیش بازی بلژیک-آمریکا؛ جدال لشکر مصدومان
پیش بازی بلژیک-آمریکا؛ جدال لشکر مصدومان

پیش بازی بلژیک-آمریکا؛ جدال لشکر مصدومان

آی اسپورت- شاگردان ویلموتس و کلینزمن در حالی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که هر دو مربی در تیمشان با مشکل مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کنند.

شیاطین سرخ در خط دفاعی با مشکل روبرو هستند. کاپیتان ونسان کمپانی و توماس ورمالن هر دو مصدوم هستند و هنوز ریکاوری نکرده‌اند.

آنتونی وندن هم با شکستگی استخوان فیبیا در دیدار مقابل کره جنوبی، جام جهانی را کامل از دست داد و توبی آلدرویرلد جایگزین او شد.

همچنین استیون دفور محروم است ولی اکسل ویتسل مشکلی برای بازی کردن ندارد.مشکل دیگر ویلتموتس در خط حمله است.جایی که او روملو لوکاکو را در اختیار دارد که موفق به گلزنی نشده و همچنین دیوک اوریجی که مقابل روسیه به میدان آمد و در دقایق آخر موفق به گلزنی شد.

با این حال، ویلموتس می‌تواند از سیستم 9 کاذب استفاده کند و کوین میرالاس یا ادن آزارد را به جای مهاجم خود استفاده کند.

آمریکا نیز مشکلات زیادی برای چینش بازیکن دارد. آنها جوزی آلتیدور را به دلیل مصدومیت از دست دادند ولی او هفته ی پیش به تمرینات بازگشت.

کلینزمن باید تصمیم بگیرد که آیا از یک مهاجم نوک فیکس در خط حمله استفاده کند و دمپسی را به خط هافبک منتقل کند یا به استفاده از این هافبک به عنوان مهاجم ادامه دهد.

عمر گونزالس نیز در کنار مت بسلر به احتمال زیاد به میدان خواهد رفت. او که مقابل آلمان به جای کمرون به میدان آمد، نمایش بسیار خوبی داشت.

همچنین الهاندرو بدویا نیز به احتمال زیاد به دفاع راست خواهد رفت و جایش را با زوسی که به جای داویس در ترکیب قرار گرفته، عوض خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-07-01 12:49:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر