فهرست
خلیلیان: احتمال حضور خلعتبری و بیک زاده در سپاهان پنجاه-پنجاه است
خلیلیان: احتمال حضور خلعتبری و بیک زاده در سپاهان پنجاه-پنجاه است

خلیلیان: احتمال حضور خلعتبری و بیک زاده در سپاهان پنجاه-پنجاه است

آی اسپورت-  مهرزاد خلیلیان در حاشیه حضور مهدی مهدوی کیا در باشگاه سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طول سفر به برزیل از چند باشگاه و آکادمی شبانه روزی فوتبال در این کشور بازدید کردم. ضمن اینکه در نظر داشتیم تا با چند بازیکن برزیلی نیز مذاکره کنیم..
خلیلیان در خصوص شایعات اخیری که در خصوص مذاکره سپاهان با نکونام مطرح می‌شود گفت: ما به صورت غیرمستقیم با نکونام تماس داشته‌ایم و مذاکراتی را انجام دادیم اما حضور او در سپاهان منتفی شد.
مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص مذاکرات با محمدرضا خلعتبری بیان کرد: ما با مدیر برنامه خلعتبری تماس گرفتیم اما به دلیل مشکلات با عجمان هنوز او بازیکن آزاد نیست ما باید بعد از رفع مشکل او با این باشگاه برای برقراری ارتباط تلاش کنیم و فعلاً حضور محمدرضا خلعتبری و هاشم بیک زاده در سپاهان پنجاه، پنجاه است.
خلیلیان با بیان اینکه نظر کارشناسان در خصوص ضعف خط حمله سپاهان را می‌پذیریم گفت: سپاهان ۲ فصل پیش در کل لیگ ۶۰ گل به ثمر رساند اما این فصل ۳۰ گل زد و این ضعف بزرگی است به همین منظور ما برای جذب بازیکن به سراغ نام‌ها نرفتیم بلکه به سراغ بازیکنان موردنیاز تیم رفتیم و سعی کردیم از این طریق ضعف تیم را بپوشانیم.
وی در خصوص وضعیت لوسیانو پریرا گفت: هنوز وضعیت نهایی این بازیکن برای حضور در سپاهان قطعی نشده است.
     
آی اسپورت
2014-07-01 12:57:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر