فهرست
اختصاصی : تایید پیشنهاد 3 میلیارد تومانی خلعتبری به پرسپولیس/ سقف قرارداد با خاک یکسان شد
اختصاصی : تایید پیشنهاد 3 میلیارد تومانی خلعتبری به پرسپولیس/ سقف قرارداد با خاک یکسان شد

اختصاصی : تایید پیشنهاد 3 میلیارد تومانی خلعتبری به پرسپولیس/ سقف قرارداد با خاک یکسان شد

 
آی‌اسپورت‌ ـ  در حالی که سازمان لیگ‌برتر فوتبال ایران بر اجرای سیاست های انقباضی مالی تاکید دارد و برای باشگاه های مختلف سقف بودجه معین کرده است، محمدرضا خلعتبری ستاره گرانقیمت پرسپولیس سنگین ترین پیشنهاد مالی سال های اخیر را به این باشگاه ارائه کرده است.
به گفته حمیدرضا سیاسی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ نگه داشتن خلعتبری برای پرسپولیس 3 میلیارد تومان آب می‌ خورده است. رقمی باورنکردنی در فوتبال ایران که البته ممکن است خلعت در جای دیگری آن را بگیرد. خلعتبری که سال گذشته هم حضورش در پرسپولیس حدود 4 و نیم میلیارد تومان خرج روی دست باشگاه پرسپولیس گذاشت، بازیکن درجه اولی است که البته علی دایی چندان از او استفاده نکرد و برخلاف سال گذشته که او یک تنه سپاهان را با چنگ و دندان قهرمان جام حذفی کرد و به نایب قهرمانی لیگ رساند، فصل پیش، فصل فوق العاده ای برایش نبود و در نهایت جام‌جهانی را نیز از دست داد.
خلعت که می‌ گویند پیشنهاد مالی خوبی از قطر دارد با باشگاه سپاهان هم به  گفت‌وگو نشسته است. او به باشگاه پرسپولیس اعلام کرده بود اگر وی را  نمی‌ خواهند هر چه سریع تر رضایتنامه اش را بدهند تا وی آینده اش را مشخص کند. سپاهان یکی از باشگاه هایی است که خلعتبری را خیلی سفت و سخت می‌ خواهد اگرچه مدیرعامل سپاهان اعلام کرده وضعیت سپاهان و خلعتبری 50 ـ 50 است. آیا سپاهان قصد دارد رکورد نقل و انتقالات لیگ‌برتر را بشکند؟ آنها به شیمبای برزیلی هم 650 هزار دلار پیشنهاد داده اند.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-01 13:02:02
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۵
مثل اینکه مردم ایران هم مثل برزیل باید به خاطر فوتبال وارد خیابان بشوند
با پولی که در این فوتبال مسخره و لعنتی ایران خرج میشه ، میشد سالی سه کارخانه و واحد صنعتی سنگین راه انداخت و کلی شغل ایجاد کرد
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۷
میره قطر از اونها میگیره ضمناً کى گفته دولت این پول ها را بده؟ هرچه زودتر فوتبال را " خصوصى " کنند که تنها راه پیشرفت فوتباله..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر