فهرست
بازگشت مسوت اوزیل؛ انتقادها ادامه دارند
بازگشت مسوت اوزیل؛ انتقادها ادامه دارند

بازگشت مسوت اوزیل؛ انتقادها ادامه دارند

آی‌اسپورت‌ ـ ضربه تماشایی و محکم مسوت در دقیقه 120 کار را به نفع آلمان تمام کرد. این هافبک گرانقیمت آلمانی که پس از جدایی از رئال مادرید افتی نسبتا شدید را در نیم فصل دوم در آرسنال تجربه کرد. دیروز با گل حساسی که وارد دروازه الجزایر کرد، اندکی از انتقادها را کاهش داد. با این حال هواداران پروپاقرص اوزیل کماکان بر این عقیده اند که او هنوز در حد خودش بازی  نمی‌کند.

اوزیل در بازی شب گذشته آلمان مقابل الجزایر بارها و بارها مصاف های تک به تک را به هافبک های الجزایر باخت و توپ های بسیاری را لو داد اما در عین حال در بخش تهاجمی چند باری از سمت چپ فرارهای خوبی داشت و در نهایت گلش را روی همین تاکتیک به ثمر رساند.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/65fc44450a1.jpg\"


 اوزیل در بازی دیروز بخشی از توانایی های منحصر به فردش در حمل توپ و بازی زیبا را نشان داد و البته در دقایقی هنرش در ریزه کاری های کم نظیر با توپ را به رخ کشید. یکی، دو پاس با پشت پا و البته ضربات سریع به توپ باعث می‌ شود که کماکان به او امیدوار باشیم. اگرچه آلمان بازیکنی ندارد که مثل کریس رونالدو چفت بازی مسعود اوزیل باشد.

اوزیل در بازی دیشب پس از گلزنی واکنش شدیدی داشت و با خشم و فریاد به سمت تماشاچی ها رفت. او امروز در صفحه فیسبوکش نوشته هیچ چیز  نمی‌ تواند ما را از جنگیدن باز بدارد. او آماده درخشش بازی با فرانسه است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-01 13:29:27
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۸
اوزیل درسته که دیروز توی یکی از ضد حملات می تونست آلمان رو به گل برسونه و فقط یک مدافع جلوش بود ولی تو بقیه ی صحنه ها عالی بود.از بین چند تا بازی اخیر این بهترین عملکردش بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر