فهرست
نظرخواهی: برنامه 20:14 ضدآلمانی است؟
نظرخواهی: برنامه 20:14 ضدآلمانی است؟

نظرخواهی: برنامه 20:14 ضدآلمانی است؟

آی‌اسپورت‌ ـ گزارش شب گذشته برنامه 20:14 درباره تبانی المان ـ اتریش در جام‌جهانی 1982 خشم هواداران فوتبال آلمان در ایران را در برداشته و آنها با پست های مختلف در فیسبوک نارضایتی خود را از لحن جانبه دارانه محمد میثاقی گزارشگر و مجری این برنامه اعلام داشته اند.

میثاقی در زمان نریشن خانی روی گزارش آلمان ـ الجزایر کمی بیشتر از حد معمول به تنور این آتش دمید و البته عصبانیت شدید طرفداران آلمان را باعث شد. البته جالب است که بدانید آن طرف ماجرا هم آدم هایی بودند که عقیده داشتند جواد خیابانی در گزارش اش به شدت از آلمان طرفداری کرده است.

اتاق بحث ما امروز پیرامون همین موضع شکل می گیرد. آیا شما در رویکرد برنامه 20:14 مخالفتی با آلمان کشف کرده اید؟ آیا محمد میثاقیان و همکارانش با آلمان مشکل دارند؟ لطفا در چارچوب و بدون عصبانیت این بحث را پیش ببرید. ارائه فکت مهمترین چیزی است که می‌ تواند این بحث را گرم کند و از هرز رفتنش جلوگیری بنماید. این شما و این کامنت ها و این برنامه 20:14، نظرات مثبت و منفی خود را برای ما بنویسید.

  ۲۷  
آی اسپورت
2014-07-01 13:58:09
نظر دهید

۲۷ نظر
...
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۳
کلا کانال 3 ضد فوتبال آلمانه و همه اینا از سر حسادت از قدرت فوتبال آلمانه و یکه تازی باشگاهها و تیم ملی آلمان تو اروپا، خصوصا یکه تازی دورتموند و بایرن تو اروپاست که باعث شده اینا که کلا 4/5 نفره یه کانالو دست گرفتن از قدرت و صلابت فوتبال ژرمن عصبی باشن
پویا لوس بلانکوس
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۳
به عنوان طرفدار چند ساله ی تیم آلمان می گم که این طور نیست و برنامه ی 2014 تاریخ رو داشت می گفت و اصلا منظوری نداشت
اکسل ویتسل
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۰۴
خوب تبانی کردند دیگه عصبانیت نداره به جای این که از خجالت سرشونو پایین بندازند اعتراض هم میکنند؟؟
مجتبی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۰
مرگ بر 2014
سهیل
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۹
100% همینطوره
اون میثاقی چون اسپانیاش با فضاحت تمام حذف شده خیلی میسوزه
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۲
کلن از این اقای میثاقی خوشم نمیاد

از یه طرف میگه چرا یونان حذف نمیشه و با این نحوه بازی کردنش میگه کاش یونان زودتر حذف بشه

از یه طرف از تیم ایران به خاطر بازی های صرفن دفاعیش میاد تعریف میکنه اونم چه تعریفی!!!

در صورتی که یونان خیلی بهتر از ما بازی میکرد و حداقل بلد بود حمله کنه


قضیه المان هم شده مثل همین قضیه،ایشون از هر تیمی خوشش نیاد تیم رو میکوبه
اینا کلاً با رئال و رئالی مشکل دارن.... الان هم بخاطر فسی از آلمان بد میگن، همین
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۳
تازه به دوران رسیده‌ها... رونالدوی اورژینال تو گور پدرت....
مونا حمیدی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
از این نوع جانب داری ها زیاد دیده شده، آقای جاودانی طی این چند سال گذشته که مجری برنامه های مربوط به جام جهانی بودن، همیشه خیلی علنی تیم ایتالیا رو تخریب کردن و به صورت علنی تر آرزانتین رو تشویق و تحسین، حتی به نظر می رسید ایشون خوشحالم بودن از اینکه آرزانتین ایران رو برده. اینکه هر کسی میتونه طرفدار و هوادار یک تیم باشه یا از بازی اون تیم خوشش بیاد خیلی شخصیه و اصلا هم بد نیست. ولی نه انقدر به صورت علنی و نه در برنامه ای که اینقدر بیننده داره، این باعث شده حداقل من کم تر علاقمند باشم برنامه ای که آقای جاودانی مجریش هست رو ببینم. ممنونم بابت مطرح کردن این سوال. سال هاست که دوست داشتم این مساله رو مطرح کنم.
ایمان موتمنی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۲
من این برنامه رو ندیدم، واسه این که بدونم چی به چیه رفتم برنامه رو دیدم... تعجب می کنم کلاً تو تاریخ اشتباه کردن. بازی شیلی - الجزایر همزمان با بازی آلمان-اتریش نبود. آلمان ها یک روز بعد بازی کردن و نتیجه الجزایر رو می دونستن... از رسانه و برنامه فردوسی پور همچین سوتی بعیده
فهیمه رزمی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۳
خواهش میکنم این حق طبیعی هرکسیه که طرفدار یک تیم باشه.چطور تو کشوری مثل آلمان حتی صدراعظم هم به راحتی میگه طرفدار چه تیمی هست اما تو ایران خودم یه گزارشگر حق نداره بگه آبیه یا قرمز.میثاقی جانبدارانه حرف زد درست حتی گمونم گفت کاش آلمان حذف بشه و فردوسی پور هم تایید کرد اما قرار نیست کسی ناراحت بشه.یک برنامه خنثی هیچ جذابیتی نداره.ولی ما هنوز فکر این هستیم که چرا فلان گزارشگر موقع گزارش فلان بازی برای گل زدن یک تیم ناراحت شد یا هیجان زیادی به خرح داد.
kj
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۵
مشکل اینه که بیش از حد قابل قبول نظرات شخصیشون رو اون هم با صراحت بیش از حد بیان می کنن.
می گن حیف شد مکزیک حذف شد، مربی مکزیک فلان. در حالی که اون مربی مکزیک رو مغز خیلی ها راه می رفت.
حرف های روبن رو تحریف می کنن و می گن گفته پنالتی نبوده و عذر خواهی کرده.

راجع به آلمان هم همینطور یا شیلی-برزیل.
رضا
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۸
دیشب اونقدری که خیابانی از الجزایر طرفداری کرد، خود هوادارای الجزایر طرفداری نمیکردن
مهدی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۰
نریشن ها اختصاصی نیستند
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
من فک میکنم این لوس بازیهای میثاقی بیشتر بخاطر این بود که هیجان بازی بیشتر کنه ولی در کل بنظرم عادل ضد المانی هست از همه ولی مزخرف تر گزارش خیابانی بود انگار داره بازی ایران المان گزارش میکنه یادش ندادن گزارشگر نباید طرفداری هیچ تیمیو بکنه
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
خوب به ما چه ؟ مگر ما آلمانی هستیم !!!
میلاد فتاحی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۱۲
به عنوان یه هوادار آلمان هیچوقت تو تلوزیون ایران جز نفرت و بدگویی از تیم محبوبم چیزی ندیدم ،از پخش گزارش بازی با اتریش ناراحت نیستم ،من از اون قضیه اصلا خجالت نمیکشم ،اون کار رو‌حتی اشتباه و شرم هم نمیدونم و میتونم مفصل در موردش صحبت کنم اما دیشب آقای میثاقی مشتاق حذف آلمانبود تا الجزایر یه روز قبل از روز استقلالش با فرانسه بازیدکنه تا بتونن آیتمهای جذابتری پخش کننحتی اگه از آلمان متنفر هم باشن نباید اینطور علنی رو مخ ما راه برن !خیابانی هم که عصاره یتوهین به ملت و عدم توجه به حرف مردم تو ابن کشوره ،طوری گزارش میکرد انگار حریف آلمان ایرانه و طوری قغولی قغولی میکرد که آدم میخواست سرش رو به دیوار بکوبه ، الجزایر دیشب فوق العاده بپد مث سیلی ،مث مگزیک‌ولی از هلند وبرزیل هم انقدر بدگویی شد ؟ متاسفم...
امین
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۲۳
درسته که طرفدار آلمان نیستن ولی ضد آلمانی هم نیستن. همه چی رو بیش از اندازه جدی و حاشیه‌دار نکنیم
کمال حاجی زاده
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
موضوع نظرخواهی شما نیاز به علامت سوال نداره.
نه تنها برنامه بیست چهارده بلکه قریب به اتفاق گزارشگران سرشار از حس تنفر نسبت به آلمان هستند. انزجار از آلمان در برخی از آنها چنان شدید است که می توان علائم یک بیماری روانی را به وضوح دید.
شما در متن نظرخواهی به 3 نفر از این بیماران اشاره کردید. اتفاقا هر 3 بیمار در برنامه ی شب گذشته حاضر بودند و جالب است که بطور همزمان بیماری هر 3 نفر عود کرد. این احتمالا ناشی از آن است که بین آنها یک اثر سینرجیسم بوجود آمده! موضوع نظرخواهی شما پتانسیل نگارش ده ها مقاله را دارد.
در پایان برای آنکه بدانید چرا هواداران آلمان تحمل کوچکترین بی حرمتی را ندارند، توضیح شفافی می دهم: در ایران دو نوع طرفدار وجود دارد: 1 طرفداران تیم برزیل، تیم ایتالیا، تیم اسپانیا، تیم آرژانتین و ... 2 طرفداران آلمان (آنها طرفداران یک کشور هستند نه فقط یک تیم فوتبال)
سپاس از آی.اسپورت
-
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۱
میثاقی کیه آدم یاد نمکدون های فیلم فارسی می اندازه بااون شلوارهای اوایی که میپوشه
سجاد
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۱
همشون ضد آلمانی حرف میزنند و این اصلا مناسب یک برنامه فوتبالی نیست
milad.casillas
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۵
جانب دارانه نیس. مسئله اینجاست که کلا میثاقی خیلی خیلی بی نمکه. خیلی هم احساس میکنه کووول هس....
........
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۷
واقعاً رفتار فردوسی پور و هماکاراش در طول این جام جهانی در خصوص تیم آلمان شرم آور بوده، خیابانی هم که کلاً توقعی ازش نیست آخه از یه آدم بی سواد و عقده ای چه انتظاری میشه داشت؟!
احمد
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۲۷
از صدا سما خواهش می کنیم بازی آلمان توسط آقای خیبانی گزارش نشود
امید
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۳۳
با درود
متاسفانه فردوسی پور ، به صورت کاملا علنی بارها مخالفت خودش رو با فوتبال آلمان نشون داده و از شخصی که تهیه کننده برنامه 2014 هست ، انتظار بیشتری می رفت که این رویه و منش رو در لفافه برای خودش نگه داره ، نه اینکه به بقیه اعضای تیم برنامه مذکور بسطش بده :|
در مورد ناعادل فردوسی پور ، همین بس که خیلی وقته علیرغم دانش بالایی که در فوتبال و اطلاعاتش داره ، قید شنیدن گزارش هاش رو که گهگاه به شدت مغرضانه میشه ، زدم
mohammad golkar
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۳
Baba spain hazf shode sookhte.kolan mojrihaye 2014az alman mitarsand va hasoodishoon miad
م.انصاری-بوشهر
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۵۱
همه میدونند عادل فردوسی پور یه ضد آلمانی بزرگه دیشب بعد باخت صورت درهم و مضحکش تابلو بود امیدوارم برزیل حذف بشه و آلمان قهرمان تا این جانبداری کثیف از تیمی توی یه تورنمت معتر وجود نداشته باشه خیابانی هم خودشو واسه الجزایر داغون کرده بود خیال میکردم خودمون با المان بازی داریم.
HERESH MAHABAD
چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۷
واقعا شما این فوتبال های جذاب رو از کانال چرت و پرت سه میبینید ؟ :))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر