فهرست
حمایت چیلاورت از کاسیاس: تو همچنان بهترین دروازه بان جهان هستی
حمایت چیلاورت از کاسیاس: تو همچنان بهترین دروازه بان جهان هستی

حمایت چیلاورت از کاسیاس: تو همچنان بهترین دروازه بان جهان هستی

آی اسپورت- خوسه لوییس چیلاورت، دروازه بان اسطوره ای پاراگوئه به حمایت و تمجید از ایکر کاسیاس، دروازه بان اسپانیا و رئال مادرید پرداخت.

پس از حذف اسپانیا از جام جهانی و نمایش‌های نه چندان خوب کاسیاس، بسیاری به انتقاد از او پرداختند و دوران او را تمام شده خواندند.

حالا چیلاورت با نامه ای که برای مارکا ارسال کرد، قصد حمایت از این دروازه بان 33 ساله را دارد.

او در نامه اش نوشت: \" دوست عزیزم ایکر

از وقتی که فوتبالت را در رئال مادرید و تیم ملی شروع کردی، همیشه احساس خاصی به تو داشتم و تو را ستوده ام، با این که چند سال از تو بزرگتر هستم. همیشه در ذهنم تو دروازه بان خاصی بوده ای. این روز‌ها، بعضی از فوتبالی ها به شدت از تو انتقاد می‌کنند، مخصوصا این که غیرقابل باور است که در کشورت، جایی که باید تو در اوج حمایت باشی، از تو انتقادات شدیدی می‌شود.

برای همین من با مسئولین مارکا تماس گرفتم تا این نامه را به دست تو برسانم. بالاتر از همه چیز من تو را دوست خود می‌دانم، ومهم ترین چیز اینکه دروازه بانی با تفاوت‌های زیاد با دیگران. هیچ‌گاه شور و شوقی که در طول این سال‌ها به ما دادی را فراموش نکن زیرا دنیای فوتبال ناسپاس است، ولی به تمام این انتقادات باید بی توجهی شود زیرا آنها نمی‌دانند که این ورزش چگونه است و تو چه راه سختی را رفته ای.

من مطمئنم که پس از گرفتن پنالتی کوردوزو مقابل تیم کشور من و مهار آن تک به تک فوق‌العاده مقابل آرین روبن در فینال 2010، تو قهرمان و اسطوره ی بسیاری شدی. امروز، آنها از تو انتقاد می‌کنند. به آنها توجه نکن ! آنها ناجوانمردانه برخورد می‌کنند. به عنوان یک همکار، با این که اسپانیایی نیستم ولی از فوتبالی که با تیم ملی بازی کردی لذت بردم. تو شایسته بودی و دنیا این را فراموش نخواهد کرد. باید به تو افتخار کنند. در فوتبال پیروزی و مساوی و باخت وجود دارد. این بار نوبت باخت بود، ولی بازیکنان اسطوره ای مانند تو هم تیمی هایت در ذهن همه ی فوتبال دوستان خواهند ماند.

به تو اهمیت زیادی می‌دهم ایکر، مراقب خانواده ات باشد و با وجود فروتنی که در تو هست، همچنان با اختلاف بهترین دروازه بان جهان هستی.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-01 14:57:16
نظر دهید
۲ نظر
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۸
عشق است اسطوره ها
italy
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۶
ثابت کرد چقدر دروازه بان بزرگی است؟!تنهایی اسپانیا را حذف کرد .دروازه بان بزرگ تو روزهای بزرگ خودشو نشان میده.در حد 10 دروازه بان بزرگ دنیا هم نشان نداده.شانس کاسیاس این بوده زمانی شده دروازه بان که اسپانیا و ریال مادرید تو بهترین سالهی تاریخشان هستند در غیر اینصورت اون هیچی نیست.آدم خنده اش میگیره بهش میگن ایکر مقدس.او یک دروازه بان عادی است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر