فهرست
گزارش روز : آغاز جنگ سرد دی ماریا با رونالدو و رئال مادرید
گزارش روز : آغاز جنگ سرد دی ماریا با رونالدو و رئال مادرید

گزارش روز : آغاز جنگ سرد دی ماریا با رونالدو و رئال مادرید

آی اسپورت - آنخل دی ماریا قصد ترک رئال مادرید را دارد. او احساس می کند که در این تیم قدرش را نمی دانند و به همین دلیل تقاضای خروج از رئال مادرید را دارد.

موناکو،پی اس جی،سیتی و یونایتد از مشتریان دست به نقد او هستند. یوونتوس هم مدتهاست که به او علاقمند است.قیمت او در بازار بیش از 50 میلیون یورو تخمین زده می شود.

تنها باشگاهی که مصرانه خواهان اوست و حاضر است مبالغ بالاتری نیز هزینه کند موناکوی فرانسه است. همان باشگاهی که جیمز رودریگس و فالکائو نیز در آن بازی می کنند.

از آن طرف جیمز رودریگس چند روز پیش صراحتا از علاقه خود به رئال گفته بود و آرزو کرده بود که روزی پیراهن سفید این تیم را به تن کند. برای این کلمبیایی جوان پیوستن به رئال تحقق یک رویاست.

کافی است که مادرید قدم های نهایی برای جذب فالکائو را بردارد و به معاوضه دی ماریا و رودریگس نیز تن دهد تا هر دو بازیکن کلمبیایی فصل جاری را با رئال آغاز کنند. ایجنت هر سه بازیکن فوق خورخه مندس معروف است.

دی ماریا هفته گذشته در مصاحبه ای عنوان کرده بود که نمی داند وضعیت او در رئال مادرید چگونه خواهد بود. او گفته بود که با وجود خوشحالی از بودن در جمع کهکشانی ها، باید منتظر روزهای آینده و اتفاقات جدید بنشیند .

متعاقب این جملات، دیروز مصاحبه ای جنجالی از او در رسانه های آرژانتین منتشر شد که در این مصاحبه ال فیدئو از مسی به عنوان بهترین بازیکن دنیا نام برده است. به اعتقاد دی ماریا مسی کارهایی را انجام می دهد که هیچ بازیکنی در سطح جهان قادر به انجام آن نیست.

به نوعی می توان این مصاحبه را سیاست پنهان او برای خروج از رئال مادرید دانست و او جنگ روانی سرد و غیرمستقیمی با رونالدو که در حال حاضر توپ طلای دنیا از آن اوست و نیز با باشگاه رئال، آغاز کرده است.

دسامبر گذشته او بصورت جدی قصد ترک رئال مادرید را داشت. وکیل آرژانتینی او در همان روزها عنوان داشته بود که این مساله به مدیران رئال ارتباط دارد و او ترجیح می دهد دخالت چندانی در این قضیه نداشته باشد.

سران رئال نیز رسما اعلام کردند که او فروشی نیست. تصمیمی که دی ماریا را به شدت عصبانی کرده بود.

دی ماریا به وضوح از آمدن گرت بیل و کمرنگ شدن نقشش در رئال مادرید گلایه داشت. آنچلوتی نیز در واکنش به تقاضای دی ماریا به یک جمله بسنده کرده بود : \"اگر او مشکلی احساس می کند در دفتر من به روی او باز است \"

کمی بعد تر، همه چیز ختم به خیر شد. دی ماریا در پازل تاکتیکی جدید کارلتو به سمت راست منتقل شد و با نمایش های درخشانش کمک کرد تار ئال کوپا دل ری و چمپیونزلیگ را بدست بیاورد.

خود او ماه گذشته، متحول شدن خودش را نتیجه اعتماد کارلتو و تغییر پستش در زمین دانسته بود.

دی ماریا از لحاظ آمار دقایق بازی ششمین بازیکن رئال در فصل گذشته بود (3742 دقیقه). او به لطف آمادگی بدنی بالایش توانست از این لحاظ از گرت بیل نیز پیشی بگیرد.

با این وجود هنوز هواداران رئال مادرید حرکت زننده او در هنگام تعویض شدن در یکی از بازی های رئال را فراموش نکرده اند. او در بازی با المپیک شاتیوا در کوپا دل ری نیز پس از تعویض شدن مستقیم به رختکن رفته بود و چند روز به آنچلوتی نگاه هم نمی کرد.

در هر صورت دی ماریا جنگی پنهان برای فراهم کردن زمینه خروجش از رئال را آغاز کرده است. ال فیدئو قصد ماندن در قهرمان اروپا را ندارد و البته رئال مادرید جیمز رودریگس؛ ستاره بی بدیل جام جهانی را برای جایگزینی او آماده و قبراق می بیند.

روزهای آینده ابعاد جدیدی از این جنگ برای هواداران رئال روشن خواهد شد.فقط باید کمی بیشتر صبر کرد.

منبع : AS

رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-01 15:13:56
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۵۹
باشه خیله خب.ولی اگه موند من.......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر