فهرست
تراکتور-ذوب؛ فرار از بحران
تراکتور-ذوب؛ فرار از بحران

تراکتور-ذوب؛ فرار از بحران

آی‌اسپورت- تراکتورسازی و ذوب‌آهن در حالی فردا برابر هم قرار می‌گیرند که تقریبا در هفته‌های اخیر شرایط مشابه‌ای را تجربه کرده‌اند. امتیاز از دست دادن برابر قعرنشین‌ها و البته، دل‌تنگی برای سه امتیاز. دو تیمی که تا چندی پیش جزو آماده‌ترین باشگاه‌های لیگ برتری بودند، به یکباره وارد یک افت محسوس شدند و حالا بازی فردا، برای هر دو تیم حیاتی خواهد بود تا با به دست آوردن سه امتیاز، گام بلندی برای خارج شدن از بحران بردارند.

تراکتورسازی که تا دو هفته‌ قبل یکی از دو مدعی اصلی قهرمانی بود، به یکباره با یک تساوی خانگی برابر ماشین‌سازی قعرنشین و شکست سنگین در تهران برابر پرسپولیس صدرنشین، امیدهایش برای رسیدن به رتبه اول رنگ باخت و حالا باید در انتظار افت پرسپولیس بنشیند. اتفاقی که با شرایط امروز سرخپوشان تهرانی بعید به نظر می‌رسد.

در آنسو ذوب‌آهن هم نتوانسته در یکی دو هفته اخیر از افت تراکتورسازی استفاده کند و جای این تیم در رده دوم را بگیرد. ذوبی‌ها که هفته‌ها بود زیرنظر مجتبی حسینی خیره کننده نتیجه می‌گرفتند و تا رده سوم هم بالا آمدند، با تساوی برابر گسترش فولاد و شکست خانگی برابر صبای قعرنشین در دو هفته اخیر، نه تنها نتوانستند به تراکتور نزدیک شوند، که جایگاه سوم خود را هم به استقلال تقدیم کردند. در حالی که اصفهانی‌ها در شروع نیم فصل دوم حتی کورسوی امیدی برای قهرمانی داشتند، حالا باید فقط برای کسب سهمیه آسیایی بجنگند و بازی فردا، می‌تواند نقطه عطف این تیم برای رسیدن به رتبه‌های بالاتر باشد.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-02-10 22:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۵
مهم نیست خوشکل تیتر بزنی مهم نیست گراف و نمودار قشنگ بزنی مهم اینه که از حق دفاع کنی. آی اسپورت از چی میترسی؟ یه نقد نزدی چرا سعید آقایی و کیانی با مشت به سینه ی داور کوبیدن محروم نشدن ولی صادقیان سه ماه محروم شد. شرم بر شما ترسوها ی مصلحت اندیش
۴ ۲
از چی میترسی؟
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۹
آخر فصل شما قهرمانی!!! پس این ترس و لرز برای چیه؟هوچی گری سید جلال که بدتر بود، تو فوتبالی که داورش کاپیتان دو اخطاره ی یک تیمو قبل بازی سرنوشت ساز برای خطای نکرده و برای یه اعتراض کوچک سه اخطاره میکند ،اما هوچی گری ،قلدر بازی و ایجاد تشنج تو بازی را برای کاپیتان تیم رقیب زیر سبیلی رد میکند فقط و فقط باید خاباند در گوش داور،هل دادن که مسئله ی نیست.
۲
آراز
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۵
تو چیه همه جا از از مشت و لگد حرف میزنی . منتقد به اونی میگن که از تیم خودش انتقاد کنه نه دنبال این باشه که فلان بازیکن از تیم حریف محروم شه. برو جوجه برو منتقد که سهله چوسقده هم نیستی
۲
مسعود
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۲۶
ذوب آهن وارد بحران شده اما فکر کنم بتونه ترامتور رو متوقف کنه یا حتی پیروز از زمین خارج بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر