فهرست
توضیح گریزمان درباره شادی گل عجیبش
توضیح گریزمان درباره شادی گل عجیبش

توضیح گریزمان درباره شادی گل عجیبش

آی اسپورت - بارسلونا بعد از نتایج پرنوسان که طی هفته های اخیر در رقابت های لالیگا کسب کرده بود امروز در نوکمپ به مصاف اوساسونا رفت و نهایتاً موفق شد با ارائه یک نمایش خوب و به راحتی حریف خود را با چهار گل شکست دهد؛ موضوعی که باعث شد اوضاع تیم رونالدو کومان در جدول رده بندی تا حدودی بهبود بخشیده شود.

آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی بارسلونا که طی هفته های اخیر با انتقادات زیادی روبرو شده بود امروز نمایش خوبی از خود ارائه داد و یک گل و یک پاس گل را به ثبت رساند. گریزمان در پایان بازی گفت: " پیروزی بسیار مهمی در مسابقه امروز به دست آوردیم. مسیر دشواری پیش روی ما خواهد بود اما تلاش خود را انجام می‌دهیم و تا آخر می جنگیم. به دنبال قهرمانی هستیم اما در عین حال می دانیم که کار آسانی پیش روی ما نخواهد بود."

ستاره فرانسوی بعد از گل فوق العاده ای که امروز به ثمر رساند شادی منحصر به فردی از خود به نمایش گذاشت؛ گریزمان درباره علت این شادی بعد از گل گفت: "امروز صبح و پیش از صبحانه از دخترم پرسیدم که در صورت گل زدن دوست دارد چگونه خوشحالی کنم و او در پاسخ این را از من خواسته بود. در واقع شادی بعد از گل من به خاطر دخترم بود."

۴ ۱  
آی اسپورت
2020-11-29 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ashkanredboy
يكشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹، ۲۲:۳۳
اقا این حرکت از نظر ای اف سی نژادپرستی هست محرومش کنید این پدر سوخته را !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر