فهرست
واکنش طعنه آمیز؛ ممنون که پای قرارداد ماندی!
واکنش طعنه آمیز؛ ممنون که پای قرارداد ماندی!

واکنش طعنه آمیز؛ ممنون که پای قرارداد ماندی!

آی اسپورت - سیدحسین حسینی با انتشار متنی بلندبالا در صفحه شخصی اش خبر داد کارش را در استقلال با قدرت ادامه می‌دهد ولی حرفی از تمدید قرارداد نزد. حسینی پس از دو بار خط خوردن از لیست نهایی تیم ملی در خرداد و دی ماه سال جاری رفتار‌هایی با مضمون جدایی از استقلال از خود نشان داد. سپس برخی رسانه‌ها نوشتند او گزینه تراکتورسازی است و تعدادی تیتر زدند حسینی در راه پرسپولیس است تا جانشین بیرانوند شود! غافل از اینکه او تا پایان فصل جاری فوتبالی ۹۸-۹۷ با استقلال قرارداد دارد.

یکی از مدیران باشگاه که نخواست نامش فاش شود معتقد است متنی که حسینی در قالب بیانیه منتشر کرده در کلیات ماجرا هیچ تغییری به‌وجود نیاورده است. در واقع این دروازه‌بان به قراردادی که داشته تأکید کرده است. مانند اینکه منتظری یا غفوری مصاحبه کنند و بگویند ما تا آخر فصل هستیم وگرنه اتفاقی رخ نداده که بابت آن مدیران یا مربیان تیم ذوق‌زده شده و به خاطرش مصاحبه کنند.

این فرد که حسینی را از سرمایه‌های آینده‌دار استقلال می‌داند معتقد است هر زمان حسینی اعلام کند حاضر است قراردادش را سه ساله تمدید کند باشگاه استقبال می کند وگرنه ماندن او تا پایان قراردادش چندان جای واکنش نشان دادن ندارد چراکه او تا پایان فصل قرارداد دارد و باید به آن متعهد باشد.

۱۰    
آی اسپورت
2019-01-09 08:40:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر