فهرست
سبقت اولویت چهارم از اولویت‌های سه‌گانه!
سبقت اولویت چهارم از اولویت‌های سه‌گانه!

سبقت اولویت چهارم از اولویت‌های سه‌گانه!

آی اسپورت - در خبرها آمده بود سرمربی تیم فوتبال سپاهان برای تصمیم گیری برای قبول پیشنهاد فدراسیون فوتبال فرصت 24 ساعته خواسته است که ظاهرا این فرصت چهارشنبه به پایان می‌رسد. اخیرا کارخانه فولاد مبارکه در بیانیه‌ای قابل ستایش، تداوم حضور قلعه‌نویی در اردوگاه زرد را لازم و یک الزام دانسته بود. هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه هم که قاطع‌ترین مخالفت‌ها را با مبحث جدایی اعلام کرده و ذره‌ای کوتاه نیامدند. سرمربی بزرگوار! کارخانه فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان به عنوان کارفرمای پروژه‌ای که شما مسئول فنی اجرای آن هستید و به خاطر این پروژه با قراردادی عالی و کم‌نظیر در طول عمر مربیگری‌تان، متعهد شده‌اید که تا پایان تاریخی که در قرارداد آمده با همه وجود و تمرکز در خدمت سپاهان باشید، با جدایی‌تان مخالفند و این مخالفت را با انواع و اقسام شیوه‌ها ابراز داشته‌اند. دیگر این ۲۴ ساعت زمان خواستن برای چیست؟ دقیقا مفهوم حرف‌تان که گفتید اولویت اول، دوم و سوم‌تان سپاهان هست و همه چیز را در بحث پیشنهاد تیم ملی به مدیران باشگاه و کارخانه واگذار کردید چه بود؟ نکند اولویت چهارم در حال سبقت گرفتن از سه اولویت اول است؟ مدیران که مخالفند، چرا برای پایبندی به قرارداد قرص و محکم‌تان تردید دارید؟

برخی از دوستان هوادار معتقدند که وقتی کسی دلش با تیم نیست بگذارید برود! نمی‌شود دوستان، نمی‌شود! حتی اگر هوادار سپاهانید و در عین حال منتقد آقای قلعه‌نویی از این جدایی احتمالی خوشحال نشوید. کارخانه فولاد مبارکه در مسیر قهرمانی این همه هزینه و حمایت نکرد تا آقای سرمربی که تیم صفر تا صد طبق نظرات او بسته شده کار را رها کند. ما لطف ویژه‌ای نمی‌خواهیم، از آقای سرمربی می‌خواهیم طبق تعهدی که داده، عمل کند. شاید اگر وی تحت قرارداد نبود و یا قراردادش به پایان رسیده بود درخواستی نداشتیم، اما حالا فقط  می‌خواهیم پروژه‌ای که با این همه حمایت در جریان است را تا پایان همراهی کند و دست آخر نیز پاسخگوی عملکردش باشد. پروژه‌ای که در آغاز حضور در آن می‌گفت برای ورود به سپاهان با خدا معامله کردم.

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2020-02-05 00:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی پرسپولیسی
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸، ۰۱:۰۴
تا الان میگفتن تیم پنجم لیگ از نظر هزینه هستن حالا خبرنگاراشون دارن پرده از هزینه های رکورد شکنانه میگن و الزام به پایبندی به قرارداد به خاطر این هزینه ها!
البته که خودشونو جر هم بدن توی هزینه کردن به گرد پای کیسه نمیرسن. جفتشونم برای هیچ و پوچ.
حرف حساب
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۰:۰۹
مهمتر از هزینه اینه که امید سپاهان برای قهرمانی امسال رییس مافیاست که البته پارسال با لطف خدا ناکام ماند. خودشون هم میدونند بدون عوامل خارج از مین هییچ امیدی ندارند. بهترنی گزینه هم بیاد جای قلعه نوعی فایده نداره!
G
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۲:۳۱
از یحیی گل‌محمدی هم همین رو میخواستید؟ که به تعهدش عمل کنه؟ برا پرسپولیس وزیر و وکیل و فلان و فلان وارد کار میشه که مربی‌ای که قرارداد داره رو ببره یه تیم دیگه شما ها جیک ازتون در نمیاد، حالا برا تیم ملی از این حرفا میزنید؟ بگید از قلعه‌نویی بدم میاد خلاص، آسمون ریسمون چرا می‌بافید؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر