فهرست
قاب روز: اشک F14
قاب روز: اشک F14

قاب روز: اشک F14

آی‌اسپورت- محمد ابراهیمی که در دو بازی گذشته تراکتور درخشیده و با گل‌ها و پاس گل‌هایش در روزهای دور از طراوت تراکتور بازی‌های این تیم را به تنهایی جذاب کرده بود، در یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل تراکتور با از دست دادن شانس مسلم گلزنی روی ضربه پنالتی، به عامل از دست رفتن امتیاز دربی تبریز تبدیل شد. تنها یک هفته  بعد از گلزنی برابر پیکان و به دست آوردن سه امتیاز بازی خارج از خانه.

با وجود درخشش ابراهیمی در اکثر بازی‌های تراکتور در این فصل، همین از دست دادن پنالتی کافی بود تا او با صورتی خیس از اشک زمین یادگار امام را ترک و با سری پایین افتاده، برابر هواداران تراکتورسازی احساس شرم کند. آنقدر غم‌زده و ناراحت که لازم شد بازیکنان هم‌تیمی به سراغش بروند و با دلداری او را به رختکن ببرند. F14 تبریزی ساعتی بعد در صفحه شخصی‌اش دوباره از مردم و هواداران طلب بخشش کرد و خیلی کوتاه نوشت: «عذرخواهی می‌کنم، شرمنده‌ام، ببخشید.»

در روزهایی که بازیکنان بعد از دریافت‌های میلیاردی باز هم از باشگاه‌های خود طلبکارند و هرگونه بازخواست شدن به دلیل نمایش ضعیف را با عصبانیت و تندی جواب می‌دهند و حتی دریافتی نیم میلیاردی را "زهرمار" می‌دانند؛ در روزهایی که بازیکنان با حضور یک یا دو ساله در باشگاه‌ها خود را "بزرگ" باشگاه می‌دانند. روزهایی که برای هواداران همیشه وفادار کسی احترامی قائل نیست؛ شرم ابراهیمی، اشک‌های صادقانه او و عذرخواهی‌اش نشانه خوبی است؛ برای این که بدانیم هنوز هستند بازیکنان و مدیرانی که می‌دانند باید تحت هر شرایطی به مردم پاسخگو باشند.

محمد ابراهیمی
محمد ابراهیمی

۱۳ ۱۶  
آی اسپورت
2017-01-27 23:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
تبریز
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۰
ابراهیمی حقش این نبود که بازی ملی نداشته باشد. خیلی بزرگتر از این بود.
مرد سرتو بالا بگیر شما چه ببازید و چه ببرید تو دل ما جا دارید
قوربانام سنه کیشی
سامان
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۵۰
صادقیان به خاطر هل دادن داور 6 ماه محروم شد كلی ضزبه به پرسپولیس خورد حالا ببینیم كیانی و اقایی هم كه دیروز همین كار رو كردن چه حكمی میگیرن تازه درخواست دادن كارتش هم بخشیده بشه رو كه نیست والا
۴
TT
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۲
باید قلعه پنالتی رو به ادینهو میداد ،اشتباه بزرگ همین بود که به محمد ابراهیمی محول شد،ابراهیمی بازیکن بسیار خوبی است ولی پنالتی زن اول تیم و دوم هم حتی نیست،در نبود ایرانپوریان باید ادینهو کار رو تموم می کرد.امیدواریم امروز پرسپوهیچ بازی رو مساوی کنه.
۴
مجتبی فرد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۲
پایان رپورتاژ آگهی/.
۵ ۱
عاشقان تراختور
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۳
در اینکه فدراسیون با ما دشمنی داره در این شکی نیست ولی بدون تعصب باید حقایق رو گفت …تیم ما بعد از برد ذوب آهن در نیمه نهایی دیگه بازیهای خوبی رو بازی نمی کنه …در مقابل استقلال خوزستان از روی شانس و اقبال به گل رسیدیم…در مقابل نفت آبادان در تبریز شانس آوردیم که تک به تک ها رو اخباری گرفت والا شکست میخوردیم…در برابر پیکان هم خلاقیت فردی محمد ابراهیمی بود که تونستیم ۳ امتیاز رو بگیریم…در برابر ماشین تیم ته جدولی در نیمه اول بد کار کردیم و مهدی کیانی که میدونست با دریافت کارت زرد محروم از بازی با صفرپولیس خواهیم بود باید با سعه صدر از این موضوع عبور می کرد و با داور زیاد بحث نمی کرد(چون هم در برابر ماشین ما رو فلح کرد هم در برابر ۴پولیس)عینا مثل دیدار با نفت و دریافت کارت خیلی مبتدیانه آندو تیموریان بود که بدون سیاست خیلی راحت تیم رو ۱۰ نفره کرد…ما باید به همزمانی با بازی با پس پس نباید بپردازیم خودمون باید حریفان رو شکست بدیم…تیمی که میخواهد قهرمان لیگ بشود باید تمامی تیمها(ضعیف و قوی)داخل خانه بیرون از خانه رو شکست بده.
۷
حرف حساب
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۱
طرف پنالتی رو گل نکرده بعد اون کاپیتان از خود راضی شون که به حق هم اخراج شد میگه قراره تیم دیگری قهرمان بشه! اسکولها شما اگه تیم بودید دو سال پیش تو تبریز قهرمانی رو مفت از دست نمیدادید! اون موقع هم توهم زدید و سپاهان رو متهم کردید!!
فدراسیون-پرسپولیس/ پیوندتان مبارک
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۳
فدراسیون باز میخواهد سد راه قهرمانی تراختور کبیر بشود/روز بازی با ماشین همه دیدند کیانی بدون علت اخراج شد/پنالتی باید تکرار میشد(چون دروازه بان قبل از زدن ضربه چند گام جلوتر اومده بود)این رو ما نمیگیم کارشناسان داوری از جمله غیاثی گفته است/دیگه طوری کردند تا خط هافبک تراختور که وزیرش مهدی کیانی بود رو اخراج کرده باشند تا راحت پس پس از تراختور امتیاز دشت کند/ولی این رو پس پسی ها مطمئن باشند بهترین تیم خارج از تبریز ،با تیم نصف و نیمه هم قادر به شکستتون خواهد بود/باید حق به حقدار برسه/این ظلم آشکار فدراسیون رو با برد مقابل پس پس جبران خواهیم کرد.
۷
مهیار
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۲
فیلمشه بابا ... خودش زده به ناراحتی تا قلعه نوعی فحش ناموسی بهش نده! خخخخخخخخ
۶
A
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۸
قربونت اون غیرتت درد و بلات بخوره سر امثال نوراللهی که اومدن سربازیشون رو بگزرونن تو زمین راه برن، اگه اسمون زمین بیاد هم هوادارتیم فدای یه تار موت
۹
موراتا
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۱
ماشاالله به این غیرت و تعصب
۴
بهرام
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
ابراهیمی برای ما فراتر از یک بازیکن هست. ما اونو از خودمون میدونیم. گلهایی که برای ما زده هم فراموش نمیکنیم. با یک پنالتی هم از یاد نمیبریم.
جانسان جان ممد:)
۵
مهشید
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۶
ابراهیمی محبوب تراکتوریها....ابراهیمی در مقابل پرسپولیس جبران میکنه.....
۶
سبحان
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۴
اینکه هواداران تراکتور بزرگند حتی خود شما هم شک ندارید قطعا تماشاگران فهیم آذربایجان همه جیز را رصد می کنند واقعیت این است که ما در کشور همیشه مشکل مدیریتی داشتیم آنهم از ضعف مدیریت مرکز و عوامل موجود در تهران به این خاطر همیشه 50 سال از مسائل روز دنیا عقب هستیم تا زمانیکه افرادی مثل تاج عابدینی و..... قبیله ای فکر می کنند و کودکانه و بچه گانه به طرفداری صرف از یک تیم می نمایند آش همان است و کاسه همان و انتظار پیشرفت از این فوتبال نبایستی داشت این فوتبال برای این است که ما را شاداب کند نه اینکه جمعیت 30 میلیونی آذری را نسبت به نظام بد بین کند
۵
تراختور یاردیمی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۰۶
سرت رو بالا بگیر مرد مشکل ما F14 یا کیانی ها نیست بلکه ما تراکتور و تک تک بازیکنانشون رو چه نتیجه بگیرند و چه نگیرند دوست داریم؛
مشکل چندین ساله فوتبال ما چنانچه بزرگانی همچون "علی دایی" نیز به آن اشاره داشته اند فساد در فوتباله: مافیابازی، تبانی، لجن بازی، داوریهای پولکی، فدراسیون رنگی، کمیته لابی انضباطی، صداوسیما و زردنامه های غشی
۴
احد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۸
فدای سرت بزرگترین بازیکنای دنیا هم پنالتی خراب کردن انشاالله بازی پرسپولیس جبران میشه حیف که مهدی وکیانی و ممد ایرانپوریان نیستند
بهرنگ
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
با سلام
به نظره من زیبا بازی کردن با غیرت بازی کردن و داشتنه بازیکنانی همچون محمد ابراهیمی عزیز صدبرابر با ارزشتر از قهرمانی لیگ ماست .قهرمانی یعنی همین قهرمان یعنی تراختور اذربایجان .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر