فهرست
نقل قول های روز: حسینی دنبال رکورد نبود
نقل قول های روز: حسینی دنبال رکورد نبود

نقل قول های روز: حسینی دنبال رکورد نبود

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

شما در لیگ برتر تیمی را سراغ دارید سر وقت توانسته باشد به تعهدات مالی‌اش عمل کند؟ وقتی جامعه دچار مشکلات اقتصادی است همه ابعاد آن را در بر می‌گیرد. با این حال ما قبل از بازی با استقلال یعنی ظرف امروز و فردا بخشی از مطالبات بازیکنان را پرداخت خواهیم کرد. قرار بود قبل از بازی با استقلال خوزستان به بازیکنان پول بدهیم که بنا به دلایلی این اتفاق رخ نداد.

واکنش مدیرعامل سایپا به ناراحتی بازیکنانش بابت عدم پرداخت مطالباتشان

برانکو باید یک چشم‌اندازی باشد برای مدیرانی که متوسل می‌شوند به مربیان خارجی. موفقیت‌های برانکو در ایران نشان می‌دهد که حضور مربیان خارجی از نوع خوب‌شان از لحاظ فنی و فرهنگی می‌توانند به ما کمک کنند. فکر می‌کنم آقای برانکو بعد از انقلاب یکی از بهترین مربیانی بودند که به ایران آمدند. برانکو یک شخصیت متوازن دارد و ما هم نیاز داریم به چنین مربیان خارجی.من وینفرد شفر را از سال 1993 که در تیم ملی سمت داشتم می‌شناسم. ما در آن مقطع در آلمان یک اردویی زده بودیم و در آنجا با شفر آشنا شدم. شفر مربی کارلسروهه بود، در آلمان رشد کرده و در تیم‌های خارجی سابقه مربیگری دارد. من تأثیر شفر در استقلال را به‌خوبی می‌بینم

تعریف امیر حاج رضایی از سرمربیان اروپایی استقلال و پرسپولیس

حسینی را خوب می شناسم. پسر بی حاشیه و کم حرفی است و همه تمرکزش روی بازی و تمرین  است. او در همه این ایام به تنها چیزی که فکر نمی‌کرد رکورد شکنی بود. یقین دارم اگر به رکورد شکنی فکر می کرد نمی‌توانست به این رکورد جالب دست پیدا کند. من امیدوارم که وی این روند را ادامه دهد.

اظهار نظر جالب محمد نوری درباره گلر استقلال

اگر تا اوایل هفته آینده اعتبار باشگاه ذوب‌آهن حل شود بازیکن جدید به خدمت می‌گیریم اما اگر تامین اعتباری نشود ما بازیکن جدیدی به خدمت نخواهیم گرفت. به عقیده من گرفتن بازیکن بدون داشتن اعتبار خیانت به باشگاه و بازیکن است.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن شرایط این تیم  برای جذب سجاد شهباززاده را اعلام کرده است

 

     
آی اسپورت
2018-01-10 09:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر