فهرست
طارمی زیاد منتظر نمی‌ماند: یک ماه تا ترکیب اصلی
طارمی زیاد منتظر نمی‌ماند: یک ماه تا ترکیب اصلی

طارمی زیاد منتظر نمی‌ماند: یک ماه تا ترکیب اصلی

آی‌اسپورت- حاشیه‌هایی که مهدی طارمی برای جدایی از پرسپولیس به وجود آورد و در نهایت ماندنش در این تیم شائبه‌هایی ایجاد کرده بود که ممکن است برانکو او را حداقل برای چند بازی روی نیمکت تیمش بنشاند. طارمی بخش زیادی از بدنسازی تیم را هم از دست داد و از طرفی پرسپولیس امسال گادوین منشا را در اختیار دارد که می‌تواند جایگزین مناسبی برای طارمی باشد. با همه این‌ها صحبت‌های برانکو بعد از بازگشت به تهران نشان می‌دهد که احتمالا طارمی مشکلی برای حفظ جایگاه سال گذشته خود در پرسپولیس نخواهد داشت. برانکو سال گذشته بعد از حاشیه‌هایی که رامین رضائیان با فسخ قرارداد با پرسپولیس، پیوستن به ریزه اسپور و دوباره بازگشت به پرسپولیس ایجاد کرد حاضر نشد تا مدت‌ها از او در ترکیبش استفاده کند. رضائیان سرانجام هم مجبور شد پرسپولیس را پیش از پایان فصل ترک کند. اما انگار وضعیت طارمی متفاوت است.

برانکو درباره او گفت: « خوشحالم طارمی برگشت. البته مهدی اصلا نرفته بود که بخواهد باز گردد. هم کادرفنی و هم باشگاه  از اینکه طارمی کنارمان هست خوشحال هستیم. او انتظار داشت به اروپا برود اما دوباره به ما و تمرینات اضافه شد و مدتی نیاز به تمرین دارد. او برای مهمترین بازی ما مقابل الاهلی آماده می شود چرا که تا آن زمان بیش از 30 روز مانده است.» صحبت‌های برانکو نشان می‌دهد طارمی شاید بازی سوپرجام را به دلیل شرکت نکردن در تمرینات از دست بدهد اما در بدترین حالت در بازی با االاهلی عربستان در دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس بازی خواهد کرد. هرچند که بعید به نظر می‌رسد برانکو از او در بازی‌های ابتدایی لیگ هم استفاده نکند.

 

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-07-17 15:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شاهین
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
آی اسپورت دچار تجاهل العارف (نادان نمایی) است. مهدی طارمی وقتی به اردو رفت از لحاظ بدنی به قدری آماده بود که همه حیرت کردند و در تست ها به گونه ای بود که برانکو به شوخی بهش گفت زیر نظر مارکو تمرین کرده ای؟
مهدی طارمی هفته های اولی نباید بازی کند چون مزد علیپور ثابت بودن است ولی نهایتن هرچی برانکو بگه ❤❤
فرهاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
از این به بعد بازیکن ها یک ماه ول تمرینها نیایند بروند گردش. بعد اماده برگردندند و چون اماده هستند و همه حیرت زده میشوند هیچ ایرادی بهشون نگیرند و فیکس باشند شما که خیلی در پیدا کرده واژه ها استادید یک واژه مناسب با خودتان هم بگویید
۳
فرهاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۷
برانکو ترسو به بازیکن باج بده است اره جون خودت طارمی نرفته بود برای همین یک ماه در تمرینهایت نیود بعد با ضرب العجل و تهدید به جریمه برگشت الانم توجیه کنید کار او را شما بگو طارمی اصلا نرفته بود هوادارانتونم بگویند طارمی اماده بود و از این حرفها . شما هستید که بازیکن سالاری را بخاطر کسب نتیجه مد کرده اید
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر