فهرست
په په: رونالدو از مسی کامل تر است
په په: رونالدو از مسی کامل تر است

په په: رونالدو از مسی کامل تر است

آی اسپورت- په په، مدافع سابق و پرتغالی رئال مادرید در خصوص رابطه دوستانه خود با کریستیانو رونالدو صحبت کرد. په په که تابستان امسال و بعد از 10 فصل حضور در رئال مادرید با حواشی فراوانی راهی بشیکتاش شد، امیدوار است اینجا هم همبازی رونالدو شود.  په په گفت: «من می خواهم رونالدو به اینجا بیاید. او فوتبالیستی کامل تر از لیونل مسی، یک بازیکن بزرگ است و البته دوست من است.»

رونالدو نیز یک فرد عادی است که عادت هایی روزانه مانند ما دارد. او فرزندان خود را دوست دارد و اهمیت پدر بودن را می داند. رونالدو این کار را به طور کامل و طبیعی انجام می دهد." په په در خصوص انتقال به بشیکتاش گفت: "پیشنهاد و پروژه بشیکتاش توجه من را جلب کرد و سپس بسیاری از مردم از طریق شبکه های اجتماعی پیام هایی به من ارسال کردند. من در گذشته هرگز یک فضایی مانند اینجا را تجربه نکرده بودم. مردم ترکیه برای فوتبال زندگی می کنند. فوتبال عشق و علاقه آنهاست و آنها با عشق به تیم خود این موضوع را نشان می دهند. "

ورزش سه

۱ ۲  
آی اسپورت
2017-11-21 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مشروح 86
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۲۳:۵۳
اون تکنیکی که مسی داره هرگز رونالدو نداره!
۲ ۱
یاشاسین تراکتور
چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۲۴
رونالدو واقعا بهترینه چون با تلاش خودشو به این نقطه رسونده و در همه ی زمینه ها عالیه اما مسی یک استعداده کم نظیره در دریبل زنی فقط همین
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر