فهرست
بحرانی به نام «سیدجلال حسینی»
بحرانی به نام «سیدجلال حسینی»

بحرانی به نام «سیدجلال حسینی»

آی اسپورت - طی شش هفته‌ای که از لیگ نوزدهم گذشته، سیدجلال حسینی که حضورش در زمین برای هواداران پرسپولیس اهمیت زیادی دارد، فقط در دو بازی برای تیمش به میدان رفته است. بازیکنی که فصل قبل نقشی کلیدی در موفقیت‌های پرسپولیس ایفا کرد، حالا نمی‌تواند در تمرینات عملکردی داشته باشد تا کالدرون مجاب شود او را به ترکیب تیمش اضافه کند.

طی چهار هفته اخیر، بارها از سوی باشگاه پرسپولیس اعلام شد سیدجلال حسینی دچار مصدومیت است اما بررسی‌ها نشان می‌داد کاپیتان پرسپولیس به خاطر مسائل فنی، با نظر کالدرون از ترکیب تیم دور مانده است. با این حال سکوت عجیب کاپیتان سرخ و در ادامه باشگاه پرسپولیس اجازه نداد این مسأله به حاشیه‌ای بزرگ برای این تیم پرطرفدار تهرانی بدل شود اما حالا با مصاحبه کالدرون مشخص شده سرمربی آرژانتینی آنقدرها به کاپیتان باتجربه تیمش اعتقاد ندارد.

پرسپولیسی‌ها که طی شش هفته اخیر چهار بار دروازه خود را بازشده دیده‌اند، حالا درگیر بحرانی هستند که شاید بیش از پیش مشکلات این تیم را بیشتر کند. از طرفی کالدرون می‌گوید بازیکن با سی و شش هفت سال سن وقتی مصدوم است نمی‌تواند با یک جلسه تمرین به ترکیب تیم برسد اما از طرف دیگر اخباری به گوش می‌رسد که نشان می‌دهد سیدجلال حسینی اصلا مصدومیتی ندارد و به خاطر مسائل فنی از ترکیب تیم دور مانده است. با این حال عملکرد خط دفاع پرسپولیس طی شش هفته اخیر کاری کرده که حالا هواداران این تیم خواهان بازگشت سیدجلال حسینی به ترکیب تیم هستند. با این شرایط باید دید آیا کاپیتان پرسپولیس بعد از گذشت تعطیلات لیگ، به ترکیب تیم باز خواهد گشت یا مصدومیت خودخواسته او ادامه خواهد داشت.

ایسنا

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2019-10-05 01:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
خربین
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸، ۰۲:۴۵
بالاخره باید اثر دوپینگ بخوابه... چیز عجیبی نیست... سال های قبل هم بوده.. بزودی با قدرت بر میگرده
پدر خربین
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۱
دوپینگ وقتی که سید با اهل بیت جنابعالی خلوت میکنه:)))
سعید
شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸، ۰۷:۴۵
حداقل تا نیم فصل کالدرون وقت داره تا تیم رو به رده بالای جدول برسونه و هوادارن هم حتما فریب خیال‌بافی‌های کیسه برای برکناری او رو نمی‌خورند . سید جلال حسینی هم به موقع و صلاحدید سر مربی به تیم اضافه میشه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر