فهرست
چهره روز: هفت مقدس تیم ملی
چهره روز: هفت مقدس تیم ملی

چهره روز: هفت مقدس تیم ملی

آی اسپورت – سامان قدوس در بازی مقابل ونزوئلا هم از زمان ورودش به زمین، مرد اول خط حمله کی‌روش بود. سامان قدوس در این مسابقه هم مانند بازی قبل، با پاسی طلایی، زمینه‌ساز گل ایران شد. با این تفاوت که در بازی با پاناما بعد از آن پاس استثنایی، توپ را از کریم انصاری‌فرد گرفت و خودش به حریف گل زد. ولی دیشب پاسی تماشایی برای وحید امیری فرستاد که این بازیکن پاسِ گل جهانبخش را بدهد.

به نوشته سایت برنامه نود در دو بازی اخیر، دو پاس طلایی از سامان قدوس داده شد. پاس‌هایی که لایه‌های دفاعی حریف را به می‌ریزد.تنها گلی که دیروز تیم ملی مقابل ونزوئلا به ثمر رساند، روی پاس وحید امیری و ضربه نهایی علیرضا جهانبخش بود. در این گل از مهم‌ترین کسی که اسمی نیاورده شد، سامان قدوس بود. بازیکنی که با پاس استثنایی قبل از گل، وحید امیری را در شرایطی قرار داد که دروازه‌بان حریف به جلو بیاید و او هم با یک پاس، جهانبخش را مقابل دروازه خالی قرار دهد.

پاس قدوس جلوی ونزوئلا
پاس قدوس جلوی ونزوئلا

 پاس گل و گلزنی جلوی پاناما

 سامان با پاسی نمایشی و پشت پا، توپ را به کریم انصاری‌فرد رساند. کریم هم پاسخ یک‌‌دوی قدوس را داد تا سامان قدوس اولین گل ملی‌اش را به ثمر برساند. اما مهم‌تر از گل، پاسی بود که به انصاری‌فرد زد.

پاس قدوس جلوی پاناما
پاس قدوس جلوی پاناما

۲    
آی اسپورت
2017-11-14 08:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر