فهرست
شایعه در اصفهان: درخواست جدایی رحمتی
شایعه در اصفهان: درخواست جدایی رحمتی

شایعه در اصفهان: درخواست جدایی رحمتی

آی اسپورت - یک هفته بعد از بازی با نفت، توفانی در استقلال برپا شد و رویکرد منصوریان هم به سمت جوان‌های انرژیک و بی ادعا و جسور در بازی با سپاهان جواب داد و کار به جایی رسید که در نقش جهان مهدی رحمتی که رابطه‌اش به قول مدیر عامل باشگاه با منصوریان شکر آب شده، برای اولین بار بدون محرومیت و مصدومیت به روی نیمکت منتقل شد.

این موضوع مهم‌ترین اتفاق هفته بود، اما ماجرای رحمتی به اینجا ختم نشد بلکه او که از نیمکت نشینی‌اش ناراضی بود، در فرودگاه اصفهان با علیرضا منصوریان جلسه‌ای سرپایی برگزار کرد و درخواست جدایی از استقلال کرد. در واقع او درخواست نامه عدم نیاز از منصوریان و مدیران استقلال داشت.

این موضوع اگر چه با جواب صریح منصوریان مواجه نشد اما خیلی‌ها می‌گویند منصوریان هم به این جدایی راضی است چرا که نشاندن مهدی رحمتی روی نیمکت ذخیره‌ها چندان جالب نیست. در آن سو نیمکت نشینی رحمتی هم برای دروازه‌بانی که مدعی شماره یک بودن در ایران است نه قابل تحمل است و نه اتفاق خوبی محسوب می‌شود و می‌تواند برای همیشه این دروازه‌بان را از دروازه‌بانی درجه یک به درجه دو تنزل دهد.

سیدرضا افتخاری هم در این رابطه سعی دارد بین مربی و بازیکنش را بگیرد و همه چیز را حل کند. اما او هم با اعلام شکرآب شدن روابط بین مربی و بازیکنش عملا در حال زمینه سازی است برای آنکه تصمیم نهایی را بگیرد. ضمن آنکه حرف‌هایی که افتخاری در تمرین استقلال و پس از قهر رحمتی و انتشار مذاکره استقلال با ماگات گفت و بعد از زبان وزیر هم نقل قول شد می‌تواند موید این باشد که اگر رحمتی اصرار به رفتن داشته باشد استقلال مخالفت شدیدی در این رابطه نخواهد داشت.

 

مهر

۵ ۱  
آی اسپورت
2016-12-26 11:29:00
نظر دهید

۱ نظر
سالار
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۵۶
متاسفانه تو فوتبال ایران بازیکن سالاری کمر تیما رو شکونده. اگه الانم فوتبال ملیمون موفقه واسه کاریه که کیروش انجام داد و قید همچین آدم آماتور و لوسی رو زد. آدمی که واسه مانور قدرت خداحافظی کنه و بعد با غلط کردم و گریه بخواد برگرده. رحمتی مدتیه اوفتاده تو ژست بزرگ تیم و این حرفا و وهم برش داشته. آخه آدم یه نگاه بندازه تو این 5-4سال با چند نفر دشمنی و کینه ورزی کرده. کیروش،قلعه،مظلومی،نکونام،طالب لو، حنیف و....... این نشون میده که این آقا نه تعادل شخصیتی داره نه مشاورای درس حسابی که راهنماییش کنن. برو به سلامت. استقلال از هر چی اسمه بزرگتره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر