فهرست
وعده‌های جدید افتخاری؛ این لیست بلندبالا
وعده‌های جدید افتخاری؛ این لیست بلندبالا

وعده‌های جدید افتخاری؛ این لیست بلندبالا

آی اسپورت - سید رضا افتخاری این روزها خیلی در دسترس نیست. اوضاع فنی تیم استقلال نسبت به یکی دو ماه گذشته خیلی بهتر شده اما وضع مدیریتی و مالی باشگاه چندان تعریفی ندارد. زمین تمرین همچنان دغدغه اصلی کادر فنی است. اردوی لغو شده دوبی هم همینطور. افتخاری اما در گفتگو با سایت باشگاه وعده‌هایی داده است.

-شرایط استقلال روز به روز بهتر خواهد شد و در صدد هستیم در نیم فصل دوم تیم را تقویت کنیم تا در مسابقات سخت و حساس پیش رو، نتایج بهتری کسب کنیم. باید از همه بازیکنان و مربیانی که در سنوات گذشته از باشگاه استقلال طلب داشتند تشکر کنم که جهت اخذ مجوز حرفه ای با ما همکاری کردند و بخشی از مطالبات شان را به باشگاه بخشیدند. همه ما می دانیم مطالباتی که ۱۰ سال انباشته شده، در عرض چند ماه قابل پرداخت نمی باشد. ضمن اینکه غیر از بازیکنان و مربیان، اشخاص حقیقی و حقوقی متعددی از باشگاه طلبکار هستند که منابع موجود، امکان تسویه حساب سریع ارقام سنگین انباشته را نمی دهد.

-سه منبع مهم تامین منابع یک باشگاه حرفه ای عبارتند از ۱-حق پخش تلویزیونی ۲-بلیط فروشی ۳-تبلیغات محیطی در حالی که متاسفانه در طول سه سال گذشته از محل های یاد شده باشگاه هیچ دریافتی نداشته است (علت آن را در زمان مناسب بیان می کنم).

-باید تاکید کنم باشگاه سایر طلبکاران را فراموش نکرده است. ما به دنبال تامین اعتبار هستیم و انشااله به زودی از آنان نیز برای توافق و تسویه حساب نهایی دعوت می کنیم. پرداخت پول به افرادی که به هر عنوان می خواهند در طلبشان شریک شوند،پرهیز کنند و به باشگاه خودشان اعتماد کنند. در طول چند ماه گذشته باشگاه در عمل حسن نیت خود را ثابت کرده است. برخی از عزیزانی که به ای اف سی شکایت برده بودند، توسط همین افراد مشورت های غلط گرفته بودند، یقینا کسی که استقلالی باشد در این شرایط و برای مطالبات گذشته، باشگاه و هواداران را دچار مشکل نمی کند.

-در طول ۲ سال گذشته توانسته ایم با حمایت سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان حدود ۲۰ میلیارد تومان از بدهی های خود را پرداخت کنیم و تعداد قابل توجهی از چک های برگشتی نزد طلبکاران را جمع آوری نماییم. خوشبختانه برای اولین بار عملکرد مالی باشگاه در طول ۲ سال گذشته مورد قبول سازمان حسابرسی کشور قرار گرفته است و باشگاه در طول دو سال گذشته به تعهداتش عمل نموده و هیچگونه بدهی برای آینده باقی نگذاشته است.

-آنچه که شما می خواستید به آن عمل کردیم. اولا از کمک های همه شما از طریق سامانه هواداری به باشگاه تشکر می کنم. ثانیا تشکر ویژه می کنم که تیم استقلال را در روزهای سخت حمایت کردید. امیدوارم با نتایج خوبی که تیم در نیم فصل دوم، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا خواهد گرفت، این حمایت ها تداوم داشته باشد. اما نکته ای را لازم می دانم یادآور شوم. در فصل گذشته بدون استثنا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم استقلال را بخاطر انتساب توهین تماشاگران برای هر مسابقه ۱۰ الی ۲۰ میلیون تومان جریمه کرده است. در مسابقات جام باشگاه های آسیا بخاطر پرتاب اشیا به داخل زمین و انداختن لیزر بصورت بازیکنان حریف، بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان جریمه شده ایم. اینگونه رفتارها نه تنها مشکلی را حل نمی کند، بلکه خسارت سنگینی به باشگاه محبوب تان وارد می کند. بنابراین از هواداران فهیم و با تعصب استقلال می خواهم برای کمک به باشگاه و موفقیت تیم فقط به تشویق بازیکنان و تیم پرداخته و نه تنها از حاشیه ها دوری کنند بلکه خود مانع از اقدام غیرمسئولانه اندک هوادارانی شوند که نتیجه عمل شان، جریمه برای باشگاه و یا محرومیت هواداران خواهد بود.

-بزودی با پرداخت ۲۰ درصد دیگر از قرارداد بازیکنان، میزان پرداخت به آنان به ۵۰ درصد خواهد رسید و این به منزله تسویه حساب نیمی از تعهدات باشگاه قبل از آغاز نیم فصل دوم خواهد بود.

 

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-09 11:32:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
بخشی از این وظایف بر عهده سرپرست و مدیر داخلی بی خاصیت باشگاه استقلاله که اونها در انجام وظایفشون کوتاهی می کنند حالا درسته که افتخاری رو قبول نداریم و بشدت نسبت به عملکردش منتقدیم اما خدائیش دیگه پیدا کردن خونه واسه شفر و پیگیری زمین تمرین و هماهنگی هایی در این حد ده وظیفه مدیرعامل نیست اگرم میفرمایید هست پس به ما بفرمائید این دو چغندر سرافراز یعنی عمونصی و پندارتایم دقیقا شغل و حرفشون چیه اونجا؟؟؟.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر