فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت - صبحانه امروز را با صحبتهای جنجالی جدید کی روش علیه برانکو شروع کنیم. آنطور که رادنیوز نوشته،به گفته یکی از نزدیکان تیم ملی کی روش این گفت و گو را بعد از اعتراض برانکو در جریان اردوی امارات و دقیقا همان زمان که ملی پوشان پرسپولیس را به تهران فرستاد، انجام داده بود. ساکرنت اما این مصاحبه را با چند روز تاخیر منتشر کرد تا چنین به نظر برسد که کی روش اخیرا، بعد از این که هر دو طرف به مهدی تاج قول دادند علیه هم مصاحبه نکنند، علیه برانکو حرف زده است.

داستان هم اطاق شدن مسلمان و رفیعی

برانکو ایوانکوویچ برای جلوگیری از هر گونه تنش میان مسلمان و سروش رفیعی دست به ترفند جالبی زده و به مدیران باشگاه گفته از این به بعد در اردوهای پرسپولیس برای رفیعی و مسلمان و طارمی اتاق سه نفره بگیرند. پیش از این مسلمان و طارمی با یکدیگر هم اتاق می شدند و قرار بود سروش هم با سامان نریمان جهان که مثل خودش تازه وارد است، هم اتاق شود اما برانکو در واکنش به شایعاتی که در پی دلخوری مسلمان ایجاد شده بود، سروش را به اتاق طارمی و مسلمان فرستاد.

توافق رمضانی با صبا

علیرضا رمضانی هافبک سابق استقلال تهران که امسال با قراردادی سه ساله به تراکتورسازی تبریز رفته بود، نتوانست به ترکیب این تیم برسد و پس از توافق با مسؤولان باشگاه صبای قم به عضویت این تیم درآمد.

شکست یاران پورعلی گنجی مقابل لخویا

تیم‌های مدعی السد و لخویا دیشب به مصاف هم رفتند که در پایان تیم صدرنشین لخویا با نتیجه دو- یک حریف خود را شکست داد. تیم‌ لخویا با این پیروزی 42 امتیازی شد و صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر باقی ماند. السد 37 امتیازی نیز رتبه دومی خود را حفظ کرد. مرتضی پورعلی‌گنجی، ملی‌پوش ایرانی 90 دقیقه در ترکیب تیم السد برابر لخویا بازی کرد.

مگویان به استقلال خوزستان هم نمی رسد

هرایر مگویان در تمرینات هفته گذشته استقلال از نایحه پشت ساق پا دچار مصدومیت شد و به همین دلیل دیدار مقابل نفت تهران را از دست داد.به گزارش نامه نیوز، این بازیکن بعد از عکسبرداری از پای مصدوم خود متوجه شد فعلا نمی‌تواند با استقلال تمرین کند و به همین دلیل دیدار آینده تیمش مقابل استقلال خوزستان را هم از دست داد.

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2017-01-14 07:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر