فهرست
تردید در حوالی رادو
تردید در حوالی رادو

تردید در حوالی رادو

۱- این می‌توانست پنجمین جام متوالی سرخ‌ها باشد اگه منصوریان و قنبرزاده مانع پیوستن بیرانوند در نیم‌فصل لیگ پانزدهم به پرسپولیس نمی‌شدند. برانکو همان‌ موقع گفت کلید قهرمانی در گرو داشتن دفاع محکم و گلر بی‌اشتباه است. لیگ بیستم برای پرسپولیس سخت است چون مهم‌ترین مهره ۴ سال اخیرش را دیگر ندارد.

۲-مشکلی با رادو ندارم اتفاقاً عاشق شخصیتش هستم اما متأسفانه گلر روی خط است و خروج موقع سانتر ضعف بزرگ اوست و این ضعف در فوتبال ما که رسماً سانتر است و اوت دستی، می‌تواند خطرناک باشد. بیرو همه خروج‌هایش بی‌اشتباه بود و خیال همه را راحت می‌کرد اما آیا ضمانتی هست رادو بعد چند اشتباه بزرگ داستان سوشا و باقی گلرهای سابق را تکرار نکند؟

۳- نباید ریسک کرد اما هیچ گلری در حد بیرو نیست. نیازمند و مظاهری قرارداد دارند. می‌ماند گزینه‌هایی درجه ۲ مثل لک و حتی سوشا یا حقیقی. از دوتای آخر به ویژه سوشا خاطرات بد باقی مانده اما حالا جفت آنها باتجربه شدند. در هر صورت یحیی به خوش شانسی برانکو و کالدرون نیست. از دست دادن بهترین گلر آسیا تبعات سختی دارد.

۴- اگر بیرو نبود، هد ژاوی ته تور می‌رفت و فینال آسیا هم پر! سوپرواکنش‌های پرتعدادی که هر کدام نقش بسزایی در جام‌‌های پرتعداد این ۴ سال داشتند. بیرو بعد احمدرضا مطمئن‌ترین گلر ۳ دهه اخیر قرمزها بوده. در آخرین دربی، او بود که شوت قایدی را در لحظه آخر بیرون کشید تا گل سوم استقلال ثبت نشود. گل سوم زده می‌شد، باخت پرسپولیس قطعی بود.

۵- یحیی شاید قبل لیگ ۲۰ در همین حذفی و آسیا، روزهای سخت بدون بیرو را تجربه کند. به ویژه اگر رقیب کارش سانتر باشد.

 

ایران ورزشی 

۸ ۱  
آی اسپورت
2020-08-10 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فقط قرمز
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹، ۰۱:۴۶
سوشا رو که اصلاحرفش رو نزنید با حامد لک یا علی حقیقی که من بنظرم علی بهتره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر