فهرست
مسعود شجاعی خیال خداحافظی ندارد!
مسعود شجاعی خیال خداحافظی ندارد!

مسعود شجاعی خیال خداحافظی ندارد!

آی اسپورت - اگرچه باشگاه تراکتور این روزها به شکلی رمزآلود کارهای خود را پیش می‌برد و در فضایی مخفی و دور از چشم طرفداران و خبرنگاران جلسات تمرینی را پشت سر می‌گذارد اما آنچه که جسته گریخته از فضای این تیم به بیرون درز داده می‌شود، علاقه مسعود شجاعی به تداوم بازیگری را نمایان می‌کند. شماره ۷ سابق تیم ملی با چک سفید امضای زنوزی برای آینده تراکتور، همان برخوردی را دارد که وقتی توپ را در زمین مسابقه می‌گیرد، از خود نشان می‌دهد؛ آرامش حداکثری و دوری از رفتار هیجانی.

شجاعی این روزها همه کاره تیم سرخپوش تبریزی محسوب می‌شود و مقبولیت و محبوبیتش بین هواداران، بازیکنان و تیم مدیریتی - مالکیتی سبب شده تا با اطمینان خاطر مهره چینی خود را انجام دهد؛ ابتدا انتخاب علی نیکبخت برای نمایش عزم خود جهت ادامه فوتبال، سپس وارد گود کردن عباس چمنیان به عنوان مردی باتجربه و حالا مطرح کردن نام محمود برادرش در قسمت «سرمربی» فرم خلاصه بازی. چندی پیش نیز محمود شجاعی اعلام کرد که محمد تقوی گزینه مطلوب آن ها برای هدایت تراکتور است. کسی که در دوران کوتاه مربیگری اش در تبریز، نگاه ویژه ای به سه کاپیتان تراکتور داشت و حال مسعود نیز علاقه خود را نسبت به او نشان داده است؛ هرچند که هنوز کوچکترین پالس مثبتی از لندن برای بازگشت به تبریز ارسال نشده.

با این حال شواهد حاکی از آن است که پیشنهاد زنوزی به شجاعی هنوز مورد قبول او واقع نشده و تراکتور در شرایط بلاتکلیفی به سر می‌برد. شجاعی ۳۴ ساله نشان داده که قصد ادامه فوتبال را دارد و احتمالا تا پایان لیگ بیستم که اتمام قراردادش با تراکتور نیز هست، به عنوان فوتبالیست نیز شناخته خواهد شد. اما این که سرانجام چه کسی سرمربی تیم تبریزی می‌شود، یک علامت سوال بزرگ است. شاید کار به همین شکل موجود با تغییراتی در حد دستیاران جدید ادامه پیدا کند - فقط یک احتمال (البته نتیجه مهم ترین فاکتوری است که در تراکتور نقشه راه را مشخص می‌کند)

     
آی اسپورت
2021-01-03 11:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر