فهرست
استقلال نمی‌تواند مربی انتخاب کند؛ دردسر شفر!
استقلال نمی‌تواند مربی انتخاب کند؛ دردسر شفر!

استقلال نمی‌تواند مربی انتخاب کند؛ دردسر شفر!

آی اسپورت - این روزها حرف‌های زیادی در مورد انتخاب مربی در استقلال به گوش می‌رسد، به عنوان مثال از مامیچ نام می‌برند و امیر قلعه‌نویی و برخی هم سنگ فرهاد مجیدی را به سینه می‌زنند اما واقعیت این است که تا وقتی استقلال با شفر به توافق نهایی نرسیده و با او فسخ قرار داد نکرده است، معرفی رسمی مربی استقلال ممکن نیست. طبق قانون باید استقلال ابتدا با شفر قراردادش را فسخ کند و بعد به دنبال ثبت قرار داد مربی جدید باشد.

این همه در حالی رخ می‌دهد که شفر همچنان در تهران است و دست برتر را در مذاکرات دارد. او می‌داند که می‌تواند همه پول خود را از استقلال بگیرد و از ایران برود. این مبلغ در حدود 750 هزار دلار است که بخشی از آن را باید به همکارانش بدهد.

در هر صورت با نزدیک شدن موعد معرفی و انتخاب سرمربی جدید استقلال، موضوع فسخ قرارداد با شفر داغ‌تر می‌شود. هر چند خیلی‌ها بر این باورند که استقلال سرمربی‌اش را تا 10 مرداد ثبت نخواهد کرد تا شفر را خسته و وادار به مذاکره کند. این تصور در حالی رخ می‌دهد که معرفی رسمی سرمربی جدید هم به سود شفر است چون او فیلم و خبرهای موجود را به فیفا ارائه می کند. به هر حال استقلال لای منگنه مانده است، البته به صورت لفظی قطعا می‌شود مربی را معرفی کرد اما رسمی و ثبتی تا زمانی که شفر توافق نکرده این ممکن نیست.

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-05-21 17:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Sol
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۷:۳۷
پس در این صورت به طور حتم مربی فصل بعد یا فرهاد یا قلعه نویی چون فقط اینا میتونن مخفیانه سرمربی بشن
۵
امیرحسین
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۲۷
به درک که لای منگنه مونده! انشالله لای منگنه له بشه! انشالله این باشگاه سوگلی وزارت سر همین ولخرجی های امسال منحل و ورشکست بشه! اون وقت که همینوطوری بازیکن و مربی خارجی میگرفتند و فسق میرکدن فکر این روز نبودند؟؟ درباره پروپیج هم که بی شرفها دروغ گفتند! تف تو این فوتبال کثیف که یه تیم این همه حاشیه امنیت و ساپورت داره ولی نایب قهرمان آسیا با چند میلیون دلار پاداش نمیتونه مربی و بازیکنش رو حفظ کنه!!
۷
تاج
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۴۵
توفیقی : اما به درخواست آقای سلطانی فر قرارداد به شیوه ای که آنان گفتند منعقد شد.
جناب وزیر این مشکل رو برای ما درست کردن و خودشون هم باید حل کنن !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر