فهرست
اشک فرزند قراخیل در قهرمانی ۴ پرسپولیس
اشک فرزند قراخیل در قهرمانی ۴ پرسپولیس

اشک فرزند قراخیل در قهرمانی ۴ پرسپولیس

آی اسپورت - همان‌طور که انتظار که می‌رفت پرسپولیس در فاصله ۴ هفته به پایان رقابت‌های لیگ برتر برای چهارمین مرتبه متوالی به‌عنوان قهرمانی لیگ برتر رسید تا جای هیچ حرف‌وحدیث را برای سایر رقبا باقی نگذارد. سرخ پوشان پایتخت در سریع‌ترین حالت ممکن پس از شروع مجدد مسابقات بعد از یک وقفه طولانی‌مدت به‌مانند یک دونده المپیکی در رشته ۱۰۰ متر به سمت قهرمانی گام برداشتند تا هوادارانش امروز در ابرها سیر کنند.

اما گویا امشب گرمای طاقت‌فرسای شهر مسجدسلیمان و رطوبت ۸۰ درصدی آن گویا بیش از هرکسی به علی علیپور و مهدی عبدی دو بازیکن قراخیلی پرسپولیس ساخته بود و زوج خط حمله پرسپولیس در این دیدار هرکدام با یک گل زده بازهم پرچم قراخیل این روستای قدیمی ۵۰۰۰ نفری از توابع شهر قائم‌شهر را در شب قهرمانی این تیم بالا بردند و بدون شک امشب این منطقه شب آرامی را سپری نخواهد کرد.

این دو بازیکن که ارتباط بسیار نزدیکی را به هم دارند امشب پسی از به صدا درآمدن سوت پایان بازی که به‌منزله قهرمانی پرسپولیس در این لیگ فرسایشی بود همدیگر را در آغوش گرفتند تا صحنه‌های ماندگاری را هم برای خودشان و هم برای روستای زیبایشان به ثبت برسانند.

این در حالی است که عبدی به واسطه  بردن اولین جام خود همراه با پرسپولیس به نسبت علیپور که چهارمین جام خود را تجربه می کند بیشتر احساساتی شده بود  تا حدی که اشک های شادی او بند نمی آمد. بدون شک نقش او در این فصل ماورای تصور همه اهالی فوتبال من جمله خودش بود . از به ثمررساندن  تک گل پیروی بخش در دربی رفت بگیرید تا به ثمر رساندگل قهرمانی پرسبولیس .پس باید به این جوان حق داد  که تا این حد اشک شوق از چشمانش که حالا به رنگ پیراهنش در آمده جاری شود.

۱۳    
آی اسپورت
2020-07-25 00:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر