فهرست
بررسی خرید جدید استقلال؛ رفت و آمد در نفت!
بررسی خرید جدید استقلال؛ رفت و آمد در نفت!

بررسی خرید جدید استقلال؛ رفت و آمد در نفت!

آی اسپورت - آرش شهامتی جدیدترین خرید استقلال در فصل جاری است. بازیکن فصل گذشته نفت تهران البته با امیدهای استقلال قرارداد بسته و همراه با تیم بزرگسال تمرین خواهد کرد تا در صورت رضایت سرمربی آلمانی این تیم به لیست لیگ برتر استقلال اضافه شود. خرید جدید استقلال متولد اسفند ۷۶ است و جز سهمیه زیر ۲۱ سال این تیم محسوب می‌شود. او که سابقه حضور در تیم‌های ملی پایه را داشته یک فصل در آکادمی فرنز مالزی که در مقطعی چندین بازیکن ایرانی در آن حضور داشتند به میدان رفت و در تابستان ۹۵ به عضویت نفت تهران در آمد. شهامتی در نفت علی دایی در زمین حاضر نشد و تنها در دو بازی لیگ روی نیمکت این تیم نشست، هر چند او قهرمانی جام حذفی با این تیم را جشن گرفت.

با جدایی دایی در تابستان سال گذشته، شهامتی یکی از معدود بازیکنانی بود که در نفت باقی ماند و در بازی سوپرجام مقابل پرسپولیس نخستین بازی خود را تجربه کرد. در جریان این دیدار، شهامتی ۹۰ دقیقه در پست وینگر راست برای نفت بازی کرد، هر چند پس از این دیدار جایی در ترکیب نفت نداشت. با برکناری درخشان و بازگشت کریمی به نفت، او در پیروزی یک بر صفر این تیم مقابل سپاهان در دقایق پایانی به میدان رفت. با بازگشت درخشان به نفت او این بار به طور رسمی از نفت کنار گذاشته شد و پس از این اتفاق مصاحبه تندی علیه سرمربی وقت نفت انجام داد. با جدایی مجدد درخشان از نفت، او بار دیگر به تمرینات این تیم این بار تحت نظر هومن افاضلی بازگشت و در جریان پیروزی ۴ بر ۱ نفت مقابل مشکی‌پوشان ۳۰ دقیقه به میدان رفت.

با پایان فصل گذشته، شهامتی از نفت جدا شد و در نهایت روز گذشته به عضویت استقلال درآمد. پست تخصصی شهامتی، دفاع و هافبک راست است که استقلال در این پست بازیکنانی چون غفوری، حیدری، محمدی‌‌مهر و کارگر دارد و با این ترافیک وحشتناک، او کار دشواری برای تدوم حضور خود در این تیم خواهد داشت. با این حال وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی‌ها نشان داده که به بازی دادن بازیکنان جوان علاقه‌‌مند است و همان طور که روز گذشته مدعی شده، تنها با توجه به آمادگی بازیکنان در تمرینات ۱۱ بازیکن اصلی خود را انتخاب می‌کند. روندی که شهامتی و امثال او را برای حضور در ترکیب استقلال امیدوار خواهد کرد.

مدال

۴    
آی اسپورت
2018-10-10 15:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر