فهرست
قطبی دستیار می‌شود؛ پیشرفت یا پسرفت؟
قطبی دستیار می‌شود؛ پیشرفت یا پسرفت؟

قطبی دستیار می‌شود؛ پیشرفت یا پسرفت؟

آی اسپورت - افشین قطبی فصل گذشته سرمربی تیم تازه سقوط‌کرده «شیجیاژوانگ اور برایت» شد تا بلافاصله این تیم را به سوپرلیگ چین برگرداند، اما سال اول در تحقق این هدف ناکام ماند و بعد از عدم‌موفقیت در سال دوم، در میانه‌های راه کنار کشید. قطبی که دوستانش در ایران همچنان عقیده دارند مربی خارق‌العاده‌ای است، پیش‌تر با وجود سه‌سال‌ونیم کار در شیمیزو اسپالس ژاپن نتوانست موفقیت خاصی به‌دست بیاورد و اخراج شد. البته هواخواهان او عقیده داشتند قطبی در شیمیزو جوانگرایی کرده و نتیجه کارش بعدا مشخص خواهد شد، اما اسپالس فصل بعد از جدایی افشین به دسته پایین‌تر سقوط کرد. الان هم می‌گویند او قرار است دستیار هیدینگ در تیم ملی امید چین شود؛ جایگاهی که اگر هم به قطبی بخشیده شود، با رویاهای این مربی خیلی فاصله دارد. کسی که 8سال پیش سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران بود.

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-09-13 16:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
میم
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
یادش بخیر... تیم دنیزلی اگر بجای یکی از اون تساوی ها یک برد کسب کرده بود، قهرمان فصل میشد. بازی جام حذفی مقابل سپاهان و داوری رو هم که همگان خوب بخاطر دارند. تیم دنیزلی بعد از مدت ها در اون سال ها خوب و روان و تماشاگر پسند بازی میکرد. معدنچی که مقصر همیشگی باخت های تیم علی پروین بود، ستاره شده بود. نیکبخت تا پیش از اون تیم نمیدانست که چه ظرفیتی دارد. یادش بخیر اما مشکل این بود که سیاسیون داخل شورای شهر که در پرسپولیس هم رخنه کرده بودند،‌بدنبال قدرت بودند. تیم مدیریت فوتبالی و پرسپولیس انصاری فرد دلپذیر شون نبود. دنیزلی اولین قربانی برای از سر راه برداشتن انصاری فرد و دیگر مدیران پرسپولیس بود. تیم کاشانی به قدرت نیست. قسمت خوبه ماجرا این بود که تیم ساخته و پرداخته توسط باشگاه حفظ شد. شالوده آن تیم رو کسی دیگری ساخته بود. و البته محسن آقای گل از سایپا به تیم اضافه شد. اون تیم هماهنگ با اضافه شدن ابراهیم توره، خلیلی، عباس آقایی و ... چه چیزی میخواست.
قطبی که در آخر تابستان و بعد از یارگیری ها و قبل از لیگ به پرسپولیس اضافه شد، از دید عده ای همه ی موفقیت رو به نام خودش مصادره کرد.
البته که حضور قطبی بی تاثیر نبود اما از یاد نبریم که در ادامه ماجرا ظرفیت قطبی در تیم ملی و پرسپولیس نمایان شد...
منصف باشیم و همه چیز رو خوب بخاطر داشته باشیم
۷ ۱
amir
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۱۰
دنیزلی سه فصل در فوتبال ایران بود و یک جام هم نیورد. دو دوره در پرسپولیس و یک دوره در پاس. تخصص دنیزلی چهار تا خوردن بود و البته نگفته نمونه بردن استقلال. به جز این هیچوقت نتونست ساختار دفاعی خوبی برای پرسپولیس درست کنه. دلیل استعفای قطبی هم در حالی که تیم سوم جدول بود و فقط 4 امتیاز با صدر فاصله داشت رو از اعمال و رفتار لیدر "مدافع حرم" جست و جو کنید و روزنامه‌نگارانی که قطبی "شارژ"شون نمی‌کرد.
amir
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
روزنامه نگارهای ایرانی هنوز از اینکه قطبی بهشون پول تو جیبی نمی‌داد زخمی هستند. پیشنهاد: استفاده از پماد پرتغالی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر