فهرست
جزییات جدید از سهمیه بلیت‌های ایران در جام جهانی
جزییات جدید از سهمیه بلیت‌های ایران در جام جهانی

جزییات جدید از سهمیه بلیت‌های ایران در جام جهانی

آی‌اسپورت – طبق نامه فیفا به فدراسیون فوتبال، تعداد سهمیه‌های بلیت مراحل مختلف جام جهانی اختصاص داده شده به فدراسیون فوتبال ایران، مشخص شد. دیروز هم فدراسیون در اطلاعیه ای همین سهمیه‌ها را اعلام كرد. بر این اساس، ٨ درصد بلیت‌های قابل فروش ورزشگاه در اختیار فدراسیون قرار می‌گیرد که این تعداد، هشت درصد ظرفیت ورزشگاه نیست اما فیفا همه بلیت‌های ورزشگاه را نمی‌فروشد.

همان طور كه در جدول ارسالی فیفا و قراردادی كه فیفا با فدراسیون فوتبال ایران بسته است مشخص شده، ٨ درصد بلیت‌های قابل فروش در اختیار فدراسیون فوتبال ایران قرار می‌گیرد. از هشت درصد ٧٠٠ بلیت در اختیار فدراسیون فوتبال است و فدراسیون موظف است كه آن را خریداری كند و در اختیار خانواده فوتبال اعم از اسپانسرهایش، رسانه‌ها، مدیران و كاركنان فدراسیون، میهمان‌های دولتی و وزارتخانه‌ها، بازیكنان تیم ملی و خانواده‌های‌شان، باشگاه‌ها، هیات‌های استانی و پیشكسوتان فوتبال قرار دهد.

خود فیفا هم در هر بازی بلیت‌هایی را در اختیار اسپانسرهایش و آفیشیال‌ها و همچنین بخش‌های مختلف اعم از بخش مسئولیت‌های اجتماعی و دولتمردان میزبان در هر شهر می‌گذارد كه شاید در هر بازی به عدد ٥٠٠٠ تا ١٠٠٠٠ بلیت هم برسد.

فدراسیون فوتبال با مذاكراتی كه با فیفا داشته در واقع هشت درصد بلیت‌های قابل فروش (منهای ٧٠٠ بلیت خودش ) را برای فروش به تماشاگران ایرانی ( در قالب طرح حامیان و مشوقان اصلی تیم ملی) در پرتال قرار می‌دهد كه ٧٠ درصد سهمیه ایرانی‌های داخل كشور كه كارت اعتباری بین المللی ندارند است و می‌توانند از طریق پرتال خرید كنند و ٣٠ درصد هم ویژه ایرانی‌های خارج از كشور كه است كه دارای كارت‌های اعتباری بین المللی هستند.

 

90tv

  ۲  
آی اسپورت
2017-12-17 11:45:00
نظر دهید

۲ نظر
محسن
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۷
خب حالا تکلیف کسانی که در داخل با کارت اعتباری بین المللی بلیط جام جهانی رو ثبت نام کردن چی میشه؟
۱
sam
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
هیچی اونایی که با کارت اعتبارب خرید کردن شانسشون بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر