فهرست
حرفهای دوپهلو بادامکی؛ خداحافظی معلوم نیست؟
حرفهای دوپهلو بادامکی؛ خداحافظی معلوم نیست؟

حرفهای دوپهلو بادامکی؛ خداحافظی معلوم نیست؟

آی اسپورت- حسین بادامکی پس از تساوی مشکی‌پوشان مقابل ذوب‌آهن، گفت: «ذوب آهن تیم بسیار خوبی است و کادر فنی بسیار خوبی دارد متأسفانه شرایط تیم مشکی‌پوشان خوب نیست و ما با تیم‌های بالای جدول فاصله زیادی از نظر امتیاز داریم.  شرایط ما و ذوب آهن امروز کاملاً متفاوت بود چون قطعاً باید از بازی‌هایمان امتیاز بگیریم و به نظرم گرفتن یک امتیاز در خانه حریف مقابل ذوب‌آهن در اولین بازی دور برگشت فکر می‌کنم نتیجه بدی نبود.»

او درباره ورزشگاه نقش جهان گفت: «خوشحالم که از سال 84 که با پرسپولیس در فینال جام حذفی در این ورزشگاه بازی کردیم حالا این ورزشگاه افتتاح شده و خیلی خوشحالم که چنین استادیوم زیبایی افتتاح شده است. داشتن چنین استادیوم‌هایی برای هم تیم‌ها واجب است و خوشحالم که آنها چنین استادیومی دارند البته فکر می‌کنم چمن استادیوم امروز کمی بلند بود اما استحقاق فوتبال اصفهان و حتی مشهد داشتن چنین استادیوم‌هایی است.»

کاپیتان سیاه‌جامگان در خصوص اینکه آیا در پایان فصل تصمیم به خداحافظی دارد یا خیر، گفت: «تمام فکر و ذهن من این است که مشکی‌پوشان امسال در لیگ ماندنی شوند. با توجه به شرایط و امکانات امسال به خوبی و خوشی تمام شود و باید ببینیم زنده هستیم یا نه. چند بازیکن جدید به ما اضافه شوند و بتوانیم در لیگ بمانیم.»

ایلنا

 

۱    
آی اسپورت
2017-12-22 21:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر