فهرست
برانکو: اول برنامه ریختند بعد مرا دعوت کردند!
برانکو: اول برنامه ریختند بعد مرا دعوت کردند!

برانکو: اول برنامه ریختند بعد مرا دعوت کردند!

آی اسپورت - ساعاتی بعد از سفر تیم ملی به دوبی و مصاحبه جنجالی برانکو در انتقاد از کارلوس کی‌روش و سازمان لیگ کمیته انضباطی سرمربی را پرسپولیس را احضار کرد. برانکو بعد از تمرین امروز تیمش درباره اتفاقات دیروز و امروز با خبرنگاران صحبت کرد:

-اگر برابر سوریه خوب بازی کردیم تبریک می‌گویم. ما مربیان، هم نتیجه را دنبال می‌کنیم و هم نوع بازی. بارها گفته‌ام بعضی وقت‌ها خوب بازی می‌کنید و می‌بازید یا برعکس. فوتبال بازی جذاب است و نمی‌شود نتیجه را پیش‌بینی کرد. قبلا هم این حرف زده‌ام که گاهی می‌بازید و مستحق باخت هستید چون حریف بهتر است. بعضی از باخت‌ها هم هست که استحقاقش را ندارید. مثل باخت ما به ذوب آهن که لیافت آن را نداشتیم. برای همین فوتبال بازی جذابی است و تضمینی برای تیمی وجود ندارد.

--من اگر هر حرفی در مورد تیم ملی زدم دلیل بر این نیست که با کسی مشکل داشته باشم. تاکید می‌کنم من برای حمایت از تیم ملی هیچ کوتاهی نکردم و همیشه حمایت خود را به بهترین شکل از تیم ملی هم اعلام کرده‌ام و هم در عمل هم اینطور بوده است. در مقاطعی علیرضا بیرانوند و وحید امیری که مشکل آسیب‌دیدگی داشتند در خدمت تیم ملی قرار دادیم و مخالفتی با حضور آنها در آن شرایط در اردوی تیم ملی نکردیم. اگر حرفی می‌زنم به خاطر این است که به دنبال منافع باشگاهم هستم و مشکلی با کسی ندارم.

-توقعی دارید من چه جوابی بدهم به سعید فتاحی بدهم؟ در مورد رفتن ساسان انصاری صحبت‌هایم را کردم، این فرد بهتر است به کار خودش برسد که اتفاقا خیلی هم بد کار کرده است! من همان موقع که به جلسه رفتم گفتم موافق برگزاری این اردو نیستم و اعلام کردم چرا مرا به جلسه‌ای دعوت کرده‌اید که خودتان قبلا برنامه‌ریزی‌ها را انجام داده‌اید. وقتی آقایان از مدت‌ها قبل برنامه را چیده‌اند دیگر از من کاری برمی‌آمد. در همان‌جا به مسئولان گفتم چرا من اینجا هستم، شما که برای برگزاری این اردو از قبل برنامه‌ریزی کرده‌اید پس من در کار انجام شده قرار گرفتم.

-بحث انتقام نیست. منتظر بودم برنامه به طور رسمی اعلام شود. آن زمان چیزهایی شنیده بودم و اگر حرفی می‌زدم، مدعی می‌شدند که ضد تیم ملی هستم. تا مطمئن نشدم که به دبی نرفته‌اند حرفی نزدم تا مقصر جلوه داده نشوم. به چه علت کمیته انضباطی من را خواسته است؟ معلوم است که به این کمیته می‌روم تا بگویم چه حرف اشتباهی زده‌ام؟ آیا به کسی توهین کرده یا کسی را تحقیر کرده‌ام؟ به من کمک کنید به چه کسی توهین کرده یا تشویش اذهان عمومی کرده‌ام؟

-علی دایی، محمد مایلی‌کهن و امیر قلعه‌نویی درباره برنامه‌ریزی‌ کی‌روش انتقاداتی را مطرح کرده‌اند. من وارد این مسائل نمی‌شوم که چه کسی چه کاری کرده است. صحبت‌های من از نظر فنی بود. توضیح بدهند که این اردو چه توجیه فنی دارد؟ سرمربی تیم ملی باید مربیان باشگاهی همکاری کند. تا حالا ایشان به باشگاه یا مربی‌ سر زده و از آنها بخواهد همکاری کنند؟ ما روزانه برای فوتبال ایران کار می‌کنیم و واقعیت هم همین است.

-سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی در ایران حضور دارند، اما به اردوی تیم ملی دعوت نشده‌اند. آنها را به اردو نبرده‌اند، چون باشگاه‌های آنها اجازه نمی‌دهد. غفوری و ترابی بازیکنان عالی هستند، اما متأسفانه با مصدومیت روبه‌رو شده‌اند. شاید رفته‌اند که در حال و هوای تیم ملی قرار بگیرند. این مسئله مربوط به من نیست و نمی‌خواهم وارد این مسائل شوم. من تنها با این مسئله مخالفت کردم که این اردو هیچ فایده‌ای ندارد.

 

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-01-03 13:35:00
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۷
فدراسیون فوتبال ایران و مربی تیم ملی اش رو باید به عجایب هفتگانه دنیا اضافه کنن...
منتقد
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۷
فدراسیون فوتبال ایران و مربی تیم ملی اش رو باید به عجایب هفتگانه دنیا اضافه کنن...
۹
امید22
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۵۰
خوب دیگه... دموکراسی یعنی همین ...
۳
امير
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
ميگن كيروش بازيكناي پرسپوليس رو ترخيص كرده، يه پيگيري كنيد!
عجب دعوايي راه بيوفته
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر