فهرست
تعصب یا زورگیری از باشگاه؟
تعصب یا زورگیری از باشگاه؟

تعصب یا زورگیری از باشگاه؟

آی اسپورت - شجاع خلیل‌زاده این روزها در متن اخبار و حواشی زیادی قرار دارد. او بلافاصله بعد از بازگشت پرسپولیس از قطر، قراردادش با باشگاه پرسپولیس را به‌صورت یکطرفه فسخ کرد. استدلال شجاع هم تاخیر در دریافت مطالباتش بوده است. مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس اخیرا اعلام کرده شجاع در پرسپولیس ماندنی است؛ هرچند تا لحظه تنظیم این مطلب چیزی قطعی نشده است. خلیل‌زاده قبلا با باشگاه قرارداد طولانی‌مدت امضا کرده بود و حالا مدعی است با توجه به افزایش نرخ تورم، رقم قرارداد او باید ترمیم شود. دیروز یک روزنامه ورزشی مدعی شده بود درخواست شجاع، افزایش دو میلیارد تومانی دستمزدش است. الان دو بحث وجود دارد. اول اینکه برخی منابع خبری ادعا می‌کنند چون خلیل‌زاده قراردادش را باشگاه فسخ کرده و پنجره‌های نقل‌وانتقالاتی پرسپولیس هم بسته است، پس او فینال لیگ قهرمانان آسیا را از دست می‌دهد.

این مساله قطعی نیست؛ چون اولا ادامه همکاری با باشگاه در قالب تمدید قرارداد حتی در زمان محرومیت هم میسر است و ثانیا بعد از پرداخت طلب برانکو، پنجره‌های پرسپولیس باز خواهد شد. بحث دوم اما این است که دو ملی‌پوش پرسپولیس یعنی محمدحسین کنعانی‌زادگان و سیامک نعمتی هم با تاخیر در تمرینات حضور یافتند. برخی می‌گویند آنها هم از رفتار شجاع الگو گرفته‌اند و دنبال افزایش دستمزدهای‌شان هستند. طبیعتا اگر باشگاه به موقع حقوق بازیکنانش را بدهد، آنها چاره‌ای جز پایبندی به قراردادهای‌شان ندارند. پرسش اما اینجاست که آیا این مدل گروکشی‌ها با باشگاه، پسندیده و حرفه‌ای است؟ عجیب اینکه چنین بازیکنانی اغلب مدعی «تعصب» هم هستند!

 

بانک ورزش 

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-10-22 10:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، ۱۳:۵۶
جالبه در این چند روز و حواشی پیرامون باشگاه پرسپولیس تقریبا تمامی نویسندگان به یک توافق فکری دست یافتند و همگی فشار را روی زیاده خواهی بازیکنان و مقصر بودن آنان گذاشتند.عده ای هم همزمان و به طور متعفنانه ای در حال زدن یحیی هستند و اون را هم مقصر بعدی خطاب میکنند،بماند که به سهم پیروانی هم در این بلبشو میپردازند...دیگه نه خبری از وزیر پرسپولیسی! و مدیر پرسپولیسی و نیست... چرا تیام و جباراف و حسینی و ابراهیمی را زیاده خواه خطاب نکردید؟؟؟ بی هنرهایی که سهمشون فقط ناکامی بود..همین حالا و به روایت نظری از هیئت مدیره کیسه پورحمیدی فقط برای همراهی کیسه درآسیا و نشستن روی نیمکت ۱میلیارد دریافت کرده.دانشگر با مبلغ ۱۳ میلیارد تمدید کرده، بقیه هم همینطور.از اسوه کیسه کشان ووریا قلیونی تا اسماعیلی و .... خب حالا شجاع و کنعانی دومدافع ثابت تیم ملی،عضو قهرمان چهاردوره ایران، عضو فینالیست آسیا با قراردادهای ۲ میلیاردی خواهان افزایش شدن،اونها زیاده خواهن؟؟ درسته آپشن دارن.ولی آپشن را که به کار نکرده نمیدن،زحمت کشیدن،قهرمان و فینالیست شدن،حقشونه.کاش همه باشگاهها قراردادها را با آپشن میبستن،یک مبلغ اصولی و پایین قرارداد اصلی و آپشن هایی برای موفقیت،اینطور کسانی مثل بازیکنهای کیسه پول مفت هر سال نمیگرفتن و ناله کنن...هوادارهای احمقی مثل پویان هم پیداشون نیست تا از نقش وزیر برای زدن ریشه فینالیست آسیا بگن..جرم: موفقیت...در این دنیا بیگناهی کم گناهی نیست..نویسنده های بیشرف و دورو که در مورد یک موضوع دو موضع مختلف اظهار میکنن هم از جمله همون متوهمین بدبخت وطن فروشن
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر