فهرست
بیل هنوز جای پیشرفت زیادی دارد
بیل هنوز جای پیشرفت زیادی دارد

بیل هنوز جای پیشرفت زیادی دارد

آی اسپورت- شاید در دیدار رئال مادرید و رئال سوسیداد گرت بیل نور امید را در انتهای تونل دیده باشد و با سرعت بی‌نظیرش گلی زیبا زده باشد، اما هنوز باید در زمینه‌هایی پیشرفت داشته باشد.

وینگر 28 ساله نتوانسته در ماه‌های اخیر به دوران اوجش بازگردد و در رئال مادرید بهترین بازی‌هایش را انجام دهد، اما گلی که زد همه را یاد دورانی انداخت که تازه به رئال مادرید آمده بود و سرعتش همه را شوکه کرده بود. روزهایی که گل‌های زیادی با لباس رئال می‌زد.

اولین مشکل او این است که ارتباطش با بازی رئال مادرید قطع شد است.

1
1

وقتی او گل زد از سرعتش استفاده کرد و این طور نبود که در آن بازی شاهد عملکرد خوبی از او باشیم. او اعتماد زیدان را دارد وگرنه با این قطع ارتباط و بیگانه بودن با بازی رئال نباید در ترکیب تیم باشد.

همچنین عدم وجود اعتماد به نفس کافی در این بازیکن کاملا مشخص بود، چون معمولا تصمیمات اشتباه می‌گرفت.

2
2

نیمه اول در آنوئتا نشان داد که بیل چقدر از هم‌تیمی‌هایش فاصله دارد. حتی زمانی که هم‌تیمی‌هایش در مرکز زمین بودند، او در کناره‌ها حرکت می‌‎کرد. در طول 90 دقیقه او تنها 43 لمس توپ داشت. در شروع بازی او یک مهاجم کاذب بود، در کنار بورخا مایورال بازی کرد، اما نتوانست ریتم لازم را پیدا کند و با شریک خط حمله‎اش هماهنگ شود.

وقتی رونالدو برسد به او بیشتر کمک می‎شود

او پاس‌های رو به عقب زیادی می‌دهد. هر بار هم که سعی کرد بازیکنان سوسیداد را دریبل بزند، معمولا ناکام بود. همچنین چندین بار سعی کرد در حرکاتش از زمین خودی شروع کرده و حملاتی عمقی داشته باشد، معنی‌اش این است که برایش سخت بوده که شوت بزند یا خودش را در موقعیت گلزنی قرار دهد. برای موفقیت او هم‌تیمی‌هایش باید کاری کنند که او فضا در اختیار داشته باشد.

در فضاهای باز سرعت خوبی دارد

بازگشت کریس رونالدو در دیدار مقابل آپوئل در لیگ قهرمانان به بیل کمک کرد تا بهتر کار کند و در نتیجه دو پاس گل داد. همچنین با حضور رونالدو او فضای بهتری هم داشت. با بازگشت کریس در لالیگا شاهد استفاده بیشتر گرت بیل از سرعتش در فضاهای فشرده هم خواهیم بود.

 

۱    
آی اسپورت
2017-09-19 18:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر