فهرست
واکنش سروش: آقای عرب، عزیزم، خداحافظ!
واکنش سروش: آقای عرب، عزیزم، خداحافظ!

واکنش سروش: آقای عرب، عزیزم، خداحافظ!

آی اسپورت - قرار بود امروز تکلیف سروش رفیعی و شایان مصلح که از فهرست پرسپولیس کنار گذاشته شده‌اند مشخص شود اما گویا امروز هم این اتفاق نیفتاده و رفیعی از این که مدیرعامل پرسپولیس از روشن کردن تکلیف او طفره می‌رود ناراحت است. رفیعی امروز بعد از این که بدون هیچ نتیجه‌ای از دفتر باشگاه پرسپولیس بیرون آمد عصبانی بود و در جمع خبرنگاران طعنه‌های زیادی به ایرج عرب زد. صحبت‌های او را بخوانید:

امیدوارم امشب راحت بخوابی

متاسفانه نتوانستم از آقای عرب خداحافظی کنم. انقدر ایشان را دوست دارم که ناراحتم چون خداحافظی نکردند. ما در اتاقی بودیم و ایشان از در آن سمت رفت. خیلی ناراحت شدم. آقای عرب، خداحافظ عزیزم. امروز ندیدیمت اما فردا قرار است دوباره ببینیمت عزیزم. خیلی ممنون. این یک هفته خیلی خوشحال شدم که هر روز می آمدم باشگاه و می دیدمت. یک هفته خیلی قشنگ را برای ما درست کردی.  اینکه آدم هر روز به باشگاهش سر بزند، خیلی لذت بخش است.  امیدوارم امشب هم راحت بخوابی چون قرار است فردا تکلیف ما را بعد از یک هفته مشخص کنی. البته ناراحت می شوم که اگر فردا هم تکلیفم روشن نشود، نمی توانم ببینمت ولی انشاالله فردا می بینمت و با هم صحبت می کنیم  چون قول دادی که فردا تکلیف ما را بعد از یک هفته مشخص کنی. ناراحت می شوم که دیگر نمی توانم هر روز به باشگاه بیایم بعد از 13 سال حضور در این لیگ در 29 سالگی. هر روز می آیم و می روم و نمی دانم تکلیفم چیست. ناراحت می شوم که فردا قرار است تکلیفم روشن شود و دیگر نمی توانم بیایم. قول داده اند که فردا تمام شود. آقای عرب، انشاالله فردا می بینمتان عزیزم.

از طرف ما فسخی انجام نشده است

ما بازیکن پرسپولیس هستیم تا زمانی که باشگاه پرسپولیس قرارداد ما را فسخ کند. چون از طرف ما فسخی صورت نگرفته است. از طرف باشگاه پرسپولیس به هر دلیل و توجیهی قرارداد باید فسخ شود. فسخ که بشود، ما بازیکن پرسپولیس نیستیم. شاید بخواهند مثل یک هفته اخیر که هیچ شبی را راحت نخوابیدیم و صبح زود به باشگاه آمدیم، باشند. البته دو سه روز را هم آقای عرب به ترکیه رفته بودند و هیئت مدیره هم آخر هفته ها یک مقدار سرشان شلوغ است.

ما را سرنمی دوانند!

اصلا چنین چیزی در باشگاه ما نیست که بخواهند سر بدوانند. آقای عرب عزیزم خیلی تلاش دارند کار ما را راحت تر و زودتر انجام دهند. با خود ایشان که نشد خداحافظی کنیم. از طرف او به ما گفتند فردا قرار است تکلیف ما روشن شود.

این فصل برنامه های زیادی داشتم

خواستن یک چیز است، قوانین چیز دیگر. اگر به من باشد، من از قطر آمدم به این امید که در پرسپولیس بازی کنم و اینجا فوتبالم تمام شود. مگر اینکه مثل الان ما را نخواهند. مسلما اگر اتفاقی بیفتد که بتوانم باز در خدمت پرسپولیس باشم، این چیزی است که با جان و دل می خواهم و دوست دارم. مخصوصا الان و این فصل برنامه های زیادی داشتم. اما نظر باشگاه در کنار سرمربی اینطور بوده  و تصمیم گرفته که ما نباشیم. قوانین می گوید یا باشیم یا نباشیم. حالت وسطی وجود ندارد.

تایم این اتفاق برای ما قشنگ نبود

به نظرم اصلا دلیلش مهم نیست. نه من می توانم دنبال دلیل باشم، نه می توانم واقعا آن را پیدا کنم. چیزی که به ما گفتند، این بود که آقای کالدرون تصمیم گرفته اند. باشگاه هم همانطور که ما احترام می گذاریم، به تصمیم خود احترام می گذارد. برای من یا شایان یا هر کدام از بچه ها اگر الان جای ما بودند، دیگر فرقی ندارد که چرا این اتفاق افتاده. تنها چیزی که به نظر من می شد به این شکل نباشد، این است که تایم ما برای این اتفاق قشنگ نبود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-07-22 17:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Ashkan Blue
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۱۹:۱۲
عرب عجب عوضی هستی تو
خکب اگه نمی خوای تصفیه کن برن
عرب میخواد زمانو بکشه که تیمای بزرگ بسته بشن
بعد بهشون رضایت نامه بده
اگه اینقدر از سروش میترسید که بره تیم رقیب چرا اخراجش کردید
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر