فهرست
تیم منتخب هفته 22/ مردان هجومی درخشان
تیم منتخب هفته 22/ مردان هجومی درخشان

تیم منتخب هفته 22/ مردان هجومی درخشان

آی اسپورت- تیم منتخب این هفته پر است از مردان هجومی درخشان به قدری که جا برای بختیار رحمانی با اثرگذاری روی گل اول و ساختن گل دوم نیست. بیشتر مردان حاضر در این ترکیب 11 نفره یا بیشتر از یک گل زدند یا گل زدند و گل ساختند.

 

محسن فروزان

یک روز خوب را پشت سر گذاشت آنهم در هفته ای که دروازه بانان یا گاف دادند یا چندان خوب نبودند. فروزان دلیل اصلی تساوی بدون گل صبا برابر سایپا بود بخصوص آنجا که ضربه روی پای خلعتبری را مهار کرد. فروزان روی این ضربه به سرعت پای تکیه گاهش را تغییر داد.

 

خسرو حیدری

بعد از مدتها، پاس گل داد و نقطه عطف بازی را رقم زد. حیدری درحالیکه بازی با یک گل به سود استقلال بود، اشتباه حسینی را هم با برگرداندن ضربه پهلوان جبران کرد و تیمش را در بازی نگه داشت. احسان پهلوان و مهرداد قنبری برابر او، کاری از پیش نبردند.

 

لی آندرو پادوانی

کسی مرتضی تبریزی را جز صحنه خطای شدیدش روی نورافکن دید؟ کسی مانورهای رجب زاده جلوی مدافعان استقلال را دید؟ پادوانی یک روز خوب دیگر را حتی بهتر از دربی سپری کرد. او به جز جایگیری های خوبش، خطا کردن در فضاهای مرده را هم خوب بلد است.

 

امید خالدی

به قدری خوب بود که قاسم دهنوی را عصبی کرد و با تعویض شدن او، جناح راست قدرتمند صبا را از بین برد. خالدی بعد از انجام این عملیات در نیمه اول، در 45 دقیقه دوم حضوری همیشگی در زمین حریف داشت و یک فرصت خوب را هم از دست داد.

 

اکبر ایمانی

سالها قبل که توسط بوناچیچ وارد ترکیب اصلی سپاهان شد، خیلی ها به حضور هافبکی نرمال امیدوار شدند ولی ایمانی به ندرت خودش را نشان داد. ایمانی برابر صنعت نفت، همه کاره پدیده بود و با دو گلی که زد باعث شد مشهدی ها بعد از 10 هفته برنده شوند.

 

فرشید اسماعیلی

همان کاری که برابر پرسپولیس در دربی انجام داد را جلوی ذوب آهن تکرار کرد. گل اول بازی را زد و گل دوم تیمش را هم ساخت. بدون او، طلسم نبردن های استقلال و منصوریان در فولادشهر نمی شکست. اسماعیلی هفته ای رویایی را سپری کرد.

 

داریوش شجاعیان

حذف او از ترکیب اصلی گسترش فولاد برابر فولاد یعنی تیم کمالوند در اهواز با دو گل شکست می خورد ولی وقتی بود، گل اول تبریزی ها با ارسال او از روی نقطه کرنر ساخته شد و شماره 10 گل دوم را زد تا یک تنه تیمش را با امتیاز از اهواز برگرداند.

 

حسن بیت سعید

تنها عضو تیم منتخب این هفته که امتیازی کسب نکرد و باخت. بیت سعید یک تنه پیکان را آزار داد. او گل اول و سوم تیمش را زد و گل دوم هم با پاس او به ماهی ساخته شد. بیت سعید البته با دادن یک پنالتی به پیکان، تساوی تیمش را با باخت عوض کرد.

 

گادوین منشا

10 گل در این فصل برای پیکان طی 22 بازی زده که 4تایش وارد دروازه استقلال خوزستان شده است. پیکان شکست 2 بر صفر برابر استقلال خوزستان را با گلهای بارانی و یزدانی به مساوی تبدیل کرد تا نوبت به منشا رسید که با زدن دو گل، تیمش را برنده کرد.

 

محمد قاضی

یک نمایش بدون نقص در تبریز. قاضی هر کاری دلش خواست با خط دفاعی ماشین سازی کرد و خیلی بدشانس بود که تنها یک گل به نامش ثبت شد. قاضی البته گل دیگر تیمش را هم ساخت. او به قدری صاحب موقعیت می شد که رو به انجام کارهای نمایشی هم آورد.

 

مهدی طارمی

طارمی را برابر سپاهان فقط از نظر آماری تجزیه و تحلیل کنید. شماره 9 پنالتی اول تیمش را با رندی خاصی از دروازه بان سپاهان گرفت. خودش این ضربه را با پاس رضاییان گل کرد و بازهم دست به کار شد و پنالتی دوم و گل برتری تیمش را گرفت و ساخت.

 

سرمربی: علیرضا منصوریان

رضا مهاجری بعد از 10 هفته برنده شد آنهم برابر استادش. دایی هم نتیجه خوبی در تبریز گرفت ولی شکست دادن ذوب آهن چیز دیگری است. منصوریان با تیمی که 120 دقیقه برابر السد بازی کرد و دربی پرفشاری را پشت سر گذاشت به فولادشهر رفت و اولین بردش در اصفهان را جشن گرفت.

۱۷ ۲  
آی اسپورت
2017-02-19 19:25:00
نظر دهید

۲ نظر
shahab.ir
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
دوپینگ داداش میدونی دوپینگ چیه
حامد
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
دوستت داریم دوستت داریم، علی محبوبیان
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر