فهرست
اشتباه آقای با درایت
اشتباه آقای با درایت

اشتباه آقای با درایت

آی اسپورت - به جز قدرت کاشیما، عوامل پرشمار دیگری نیز سد راه قهرمانی سرخپوشان در آسیا شدند؛ از اشتباهات مهدی طارمی و طاهری گرفته تا بی‌دقتی علیپور در بازی رفت! عملکرد برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس خارق‌العاده بوده است. هواداران باشگاه دیوانه‌وار شیفته مرد کروات هستند و هیچ تردیدی وجود ندارد که اگر درایت فنی برانکو نبود، پرسپولیس امروز در این نقطه قرار نمی‌گرفت. او کارهای بزرگ زیادی انجام داد اما بزرگ‌ترین پروژه‌اش را تمام نکرد. وقتی خبر محرومیت نقل و انتقالاتی سرخپوشان از راه رسید، این تیم هنوز می‌توانست بازیکن بخرد و خودش را به اندازه کافی برای روزهای سخت تجهیز کند. پروفسور اما دست به چنین کاری نزد و تصمیم گرفت به داشته‌هایش بسنده کند. این خود او بود که حتی در برابر نود ارومیه، مهره‌های جوانش را تست نکرد و وقتی در فینال آسیا مجبور به استفاده از آنها شد، شناخت چندانی از این مهره‌ها نداشت.

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2018-11-13 18:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۳۳
واقعا کی همچین متن مضحکی نوشته؟ آخه داداش از زمانیکه رای فیفا اعلام میشه تیم محروم میشه و حق جذب بازیکن نداره
مگه میشه رای محرومیت از جذب بازیکن اعلام کنن و ما بریم بازیکن آزاد بخریم؟!
در ثانی اون موقع یست پرسپولیس هم پر بود و جا نداشت و اصلا معلوم نبود آخر فصل کی میره و کی میمونه
امید از تفت
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۴۳
این تقصیر از مدیران فعلی پرسپولیس هست که باید همون نیم فصل پارسال قرارداد بازیکنان را تمدید می کردند. پرسپولیس به اندازه کافی بازیکن داشت. این بی درایتی مدیران فعلی پرسپولیس بود. طاهری وقتی فهمید ممکنه پنجره پرسپولیس بسته بشه کلی بازیکن خرید و تیم تکمیل بود ولی آقایون گرشاسبی هرچی داد زدیم توی همین نیم فصل قرارداد بازیکنان را تمدید کنید کسی گوش نکرد. حتی توی این شرایط اگه امتیاز ویژه ای هم می خواستند باید بهشون می دادیم و تمدید می کردیم. امتیاز ویژه نه غیرمعقول. جدایی هیچ یک از بازیکنان توجیهی نداشت. ستاره تیم ما و تیم ملی ایران علیرضا بیرانوند هست که موند. آیا ضرر کرد!!؟ مطمئن باشید قهرمان می شدیم به نفع بازیکنانی مثل محرمی هم بود که به دنبال پیشرفت بودند. الان این روغنی کیه میاد مصاحبه میکنه میگه مدیریت قبلی مقصر بود. مردک تو که میدونستی تیم محرومه چرا بازیکنان را حفظ نکردید!!؟ تازه یه شکایت اشتباهی هم در cas انجام دادید که مسخره بود و محکوم شدیم. مشکل ما مدیریت فعلی بود و بیشتر از مدیریت قبلی مقصر بود.
....
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
به فرزاد مهریار که در توهم خوشحالی کیروش از باخت پرسپولیس هست \r\nفقط میتونم به این همه تعصب کورکورانه امثال تو که به حماقت بیشتر شبیه هست بگم متاسفم.اخه یه مربی حرفه ای مثل کیروش چطور ممکنه همچنین کاری کنه.این تیترها در ای اسپورت در حکم تحریک کردن ذهن بیمار و شکست خورده امثال تو از فینال باد آورده هست.بله داستان و افسانه پوشالی برانکو که تا تونست توی این مسیر به تیم ملی ضربه زد تموم شد.شما که بعد از یه عمر بطور کاملا شانسی و در عدم اقتدار باشگاههای عربستانی رفتید فینال هضم این شکست و قبول ناتوانی برانکو برایت سخته.اینحاست که برانکو مصداق این ایه هست ومکرو و مکرالله والله الخیر الماکرین.خوشحالم که ماه این کروات پشت ابر نموند.من به شخصه از باخت پرسپولیس ناراحتم ولی برانکو رو مربی در حد پرسپولیسی که بخواد جام باشگاههای اسیا را بیاره نمیدونم.در واقع دانش برانکو فقط در حد لیگ داخلی که مربیان درجه سه حضور دارن بدرد میخوره.پس خیلی دل خودت رو صابون زده بودی.والله کاشیما تو تهران بخاطر متشنج نشدن جو ورزشگاه تمایلی به برد نداشت وگرنه تو تهران هم زیر دو تا گل نمیزد.کاملا حرفه ای برانکو رو انداختن تو باتلاق
۴
...
سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷، ۱۹:۴۰
کدوم بی عقلی همچین متنی رو نوشته؟ به محض اعلام رأی محرومیت تیم دیگه نمیتونست بازیکن بخره باهوش
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر