فهرست
همه‌ ما به یک «مشتِ کی‌روشی»  نیاز داریم
همه‌ ما به یک «مشتِ کی‌روشی» نیاز داریم

همه‌ ما به یک «مشتِ کی‌روشی» نیاز داریم

آی‌اسپورت- هر چقدر هم بداخلاقی‌ها و زخم‌زبان‌ها و لج‌بازی‌ها و رابطه بد کی‌روش با برانکو روی مخ‌مان باشد ولی وقتی بازی‌های ملی که شروع می‌شود، همه این بدرفتاری‌ها را فراموش می‌کنیم. به احترام تیمی که ساخته می‌ایستیم و کلاه از سر برمی‌داریم. همین که 1238 روز است که به هیچ تیم آسیایی در جریان بازی نباخته‌ایم. باورتان می‌شود؟ از روزی که مهدی رحمتی از تیم ملی خداحافظی کرده هنوز در هیچ دیدار رسمی هم به تیم‌های آسیایی نباخته‌ایم. این 1427 روز شکست‌ناپذیری مشت محکمی بود بر دهان کسانی که نگران تصمیم عجیب کی‌روش بوده‌اند. ولی او نشان داد که فوتبال ایران یک رئیس بیشتر ندارد. حتی تیم ملی پس از شکست مقابل یاران زلاتان ابراهیموویچ هنوز طعم شکست به تیم های غیرآسیایی را هم نچشیده است. اگر بازی با کره گل نخوریم، رکورد یک سال گل نخوردن از تیم‌های آسیایی در دیدارهای رسمی را به جای می‌گذاریم. باور کردنی نیست که با هدایت کی‌روش هنوز گلی از کره‌جنوبی نخورده‌ایم. همین آمارهاست که دل ما را به بازی فردا قرص کرد. آخرین گلی که از کره‌جنوبی دریافت کردیم به 2089 روز قبل برمی‌گردد. آقای کی‌روش یک مشت هم توی صورت ما بزن تا از این حالت گنگی دربیاییم. باورمان نمی‌شود که تو را داریم. به همین خاطر است که انتظارات بالا رفته و هنوز هم در مورد بازی‌های تیم ملی غرولند می‌کنیم. این که چرا قشنگ بازی نمی‌کنیم!

یک بار دیگر آمارها را مرور می کنیم: 1427 روز است که در دیدارهای رسمی آسیایی نباخته‌ایم. آخرین شکست ایران به آسیایی‌ها در دیدار دوستانه‌‌ای که 1238 روز قبل برگزار شد برمی‌گردد. 563 روز قبل که با سوئد بازی کردیم تا به حال در هیچ دیداری نباخته‌ایم؛ چه آسیایی چه غیرآسیایی. 126 روز است که گلی نخوردیم و 334 روز است که از تیمی آسیایی گل نخورده‌ایم. نیاز نیست یادآوری کنیم که هر سال 365 روز است؟

 

 

۱۶ ۲  
آی اسپورت
2016-10-10 14:30:00
نظر دهید
۲ نظر
مهدی
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۴
حالا انقدر بگین تا فردا خدای نکرده ببازیم و همه این رکوردها یه جا از بین بره...البته خدا نکنه
۲
فرشته ف
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۵۰
نوع ورود به مطلب مورد نظرتان آقای محسنیان با واقعیت فاصله دارد شما در حالی از آقای کی روش تعریف کردید که در مسئله ای حل نشده ی بین ایشان و آقای برانکو داوری اشتباه کردید.
تنش میان این دو بزرگوار وقتی آغاز شد که آقای برانکو در معدود دفعاتی که احساسی رفتار کردند ؛ شاید بر اساس اطلاعات نادرست اطرافیانش ، سرمربی تیم ملی را به دخالت در تعیین قهرمان لیگ متهم کردند .اتهامی که در هر جای دنیا رخ میداد حق شکایت برای طرف مقابل قائل می شدند .هواداران پر شمار پرسپولیس بر موج احساسات پاک خود سوار شده و علیه سرمربی تیم ملی جبهه گرفتند .در حالیکه آقای برانکو دقیقا با دانایی از حمایت طرفدارانش و در واقع زرنگی نه چندان پسندیده ، از حرفهای اثبات نشده اش عقب نشینی نکرد.
برانکو در مقطعی در واقع به تیم ملی و حتی طرفداران بی گناه پرسپولیس ظلم کرد.
لطفا بعنوان رسانه ی پر مخاطب درست مطلب بگذارید
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر