فهرست
اکلستون؛ یک هیتمن با اسلحه ای بدون گلوله!
اکلستون؛ یک هیتمن با اسلحه ای بدون گلوله!

اکلستون؛ یک هیتمن با اسلحه ای بدون گلوله!

آی‌اسپورت- برنی اکلستون مدیر سابق فرمول یک از وضعیت و فعالیت های خود پس از جدایی از فرمول یک می‌گوید. پیرمرد بازنشسته فرمول یک پس از واگذاری سمت خود به شرکت لیبرتی مدیا دنبال جایگاهی دیگر در فرمول یک بود که به او پیشنهاد شد به طور افتخاری بر روی یکی از صندلی های مدیریتی گروه فرمول یک بنشیند، جایگاهی که عملاً تشریفاتی بود و برنی را راضی نکرد. در مصاحبه ای با تاپ گیر از آقای اکلستون درخواست شد که این مقام را از دید خود توصیف کند:دقیق نمی دانم، مثل این می‌ماند که به هیتمن (آدم‌کش حرفه‌ای) اسلحه‌ای بدون گلوله بدهید. البته من پول لازم برای خرید گلوله را دارم .اگر می‌خواهید حیوانی را قربانی کنید او را زخمی نکنید، در یک ضرب خلاصش کنید.

برنی با کنایه حرف های خود را به مدیران جدید فرمول یک زد اما اضافه کرد که بستگی به برداشت مخاطبین دارد که منظور او چه کسی یا کسانی بوده اند. البته برنی عقیده دارد فرمول یک مثل گذشته بدون او نیز به پیشرفت خود ادامه خواهد داد: در دو، سه سال گذشته مشکل ما نداشتن رقابت بود اما به نظر می رسد امسال تنور رقابت داغ شده است. من فکر می‌کنم باید از شر قوانین مسخره ای که رانندگان و سازندگان ماشین ها را محدود می‌کند خلاص شویم. امروزه این مهندسان هستند که قهرمان می‌شوند نه رانندگان در حالی که این رانندگان هستند که مسابقه می‌دهند و آنها باید در مسابقات پیروز شوند و پاداش تلاش های خود را دریافت کنند.

در نهایت از برنی درباره اینکه آیا فراری می‌تواند قهرمان این فصل شود یا خیر سوال پرسیده شد که او به شکل پیچیده ای پاسخ داد:راستش نمی توانم به این سوال پاسخ دهم اما امیدوارم که این اتفاق بیافتد اما فکر می کنم که این اتفاق رخ نمی دهد.

     
آی اسپورت
2017-04-25 02:10:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر