فهرست
نقل قول های روز: منصوریان از دوران بازیگری حاشیه داشت
نقل قول های روز: منصوریان از دوران بازیگری حاشیه داشت

نقل قول های روز: منصوریان از دوران بازیگری حاشیه داشت

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به مهم ترین اظهار نظر اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته:

خبری از خریدار نیست

متأسفانه خیلی‌ها می‌آیند و صحبت می‌کنند و فقط می‌خواهند اسم‌شان بر سر زبان‌ها بیفتد اما هنوز خریدار واقعی و پای کار نیامده است.روز گذشته (پنجشنبه) قرار بود مشتری بیاید و قراردادی برای خرید باشگاه نساجی تنظیم کند که این اتفاق رخ نداد. هر کسی می‌آید حساب و کتاب می‌کند و با خود می‌گوید اگر من چند میلیارد تومان در باشگاه نساجی خرج کنم، چه برگشتی برایم دارد؟ خیلی‌ها فکر می‌کنند درآمد زیادی داریم اما نمی‌دانند بازی‌های ما نه بلیت فروشی دارد نه تبلیغات. در نهایت هم مشتری منصرف می‌شود، اما برای مانور بد نیست. چند عکس می‌اندازند و نام‌شان مطرح می‌شود و لذت می‌برند.

مالک باشگاه نساجی درباره مشکلات واگذاری این تیم صحبت کرده است

منصوریان از دوران بازیگری‌اش این حاشیه‌ها را داشت

متأسفانه منصوریان از دوران بازیگری‌اش هم این حاشیه‌‌ها را داشت. باشگاه استقلال باید از ابتدا به این چیزها فکر می‌کرد. ای کاش باشگاه با چند آدم بزرگ مشورت می‌کرد. البته در این شرایط موافق کنار گذاشتن منصوریان نیستم، چون کنار گذاشتن او و دستیارانش برای باشگاه هزینه دارد و از طرف دیگر باید برای جذب مربیان جدید نیز هزینه کنند.
پاسخ برومند به این سئوال که منصوریان بیشتر درگیر حواشی است تا مسائل فنی

با هیچ مربی ای مذاکره نشده

هیچ کدام از اعضای باشگاه استقلال با مربیان خارجی مذاکره نکرده اند و این فقط گمانه زنی رسانه هاست. تمام تمرکز ما روی بازی با سپاهان است و بعد از آن جلسه هیات مدیره برگزار می شود.
پندار توفیقی دبیر هیات مدیره استقلال هر گونه مذاکره با مربی خارجی را تکذیب کرده است

منصوریان می تواند استقلال را قهرمان کند

هیات مدیره اشتباه می‌کند که درباره کادر فنی و بازیکنان نظر می‌دهد و برای استقلال حاشیه درست می‌کند. استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگ ایران هستند که حیف است با حاشیه از هدف خود دور شوند. مدیریت تیم، کادر فنی و بازیکنان باید یکدل باشند تا استقلال در مسیر قهرمانی قدم بردارد. منصوریان می‌تواند این تیم را در سال‌های دوم و سوم سرمربی‌گری خودش برای آبی‌پوشان پایتخت قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران کند.

دفاع یدالله اکبری بازیکن سابق استقلال از منصوریان

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-12-23 11:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر