فهرست
پپ؛ ما هم روزی شکست می‌خوریم!
پپ؛ ما هم روزی شکست می‌خوریم!

پپ؛ ما هم روزی شکست می‌خوریم!

آی‌اس‍پورت- سرمربی منچسترسیتی برچسب "تیم بدون شکست" را دوست ندارد چرا که معتقد است تیم او نیز روزی شکست خواهد خورد. پپ گواردیولا در این فصل با منچسترسیتی شاهکار کرده و توانسته قاطعانه با تیمش در صدر جدول لیگ برتر و گروهش در لیگ قهرمانان باشد تا نشان دهد یکی از بهترین مربی‌های جهان است. این تیم باید امشب  در جام اتحادیه در خانه برابر تیم دسته یکی ولورهمپتون قرار گیرد.

پپ گواردیولا درباره وضعیت تیمش و این که گفته می‌شود تیم او بدون شکست است گفت: من تقریبا مطمئنم که ما هم روزی شکست می‌خوریم. اگر طرفدار بسکتبال هستید باید ببینید تیم گلدن استیت وریرز هم شکست می‌خورد. من فقط به بازی بعدی فکر می‌کنم و اصلا به بازی‌های دیگر کاری ندارم. بازی بعدی ما برابر ولورهمپتون است و همین بازی برای ما در اولویت قرار می‌گیرد. ۱۱ برد پیاپی فقط این را نشان می‌دهد که ما قادر به انجام آن بوده‌ایم و نه چیز دیگر. من این برچسب "بدون شکست" را دوست ندارم. فوتبال امروز خیلی رقابتی و دشوار است و می‌دانیم بازی‌های سختی برای ما در آینده فرا خواهند رسید. من از بازیکنانم خواستم تا س‌شنبه نشان دهند که بازی را جدی می‌گیرند و برای حریف احترام قائل می‌شوند. تقریبا هر سه یا چهار روز یک بار بازی خواهیم داشت و این روند برای ۱۰ ماه ادامه خواهد داشت. مطمئن باشید که حفظ این شرایط خیلی سخت است.

سیتی با بردی که برابر استوک سیتی به دست آورد به رکورد ۱۱ برد پیاپی در تمام رقابت‌ها رسید و با رکورد قبلی باشگاه برابری کرد و اگر امشب سیتی‌زن‌ها برنده بازی با ولورهمپتون شوند، سیتی برای اولین بار به ۱۲ برد پیاپی می‌رسد.

۱    
آی اسپورت
2017-10-24 11:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر