فهرست
پرسپولیس هجومی؛ پنجمین تیم آسیا
پرسپولیس هجومی؛ پنجمین تیم آسیا

پرسپولیس هجومی؛ پنجمین تیم آسیا

آی‌اسپورت- شاگردان برانکو ایوانکوویچ بهترین آمار گلزنی در میان ۴ نماینده ایران را به نام خود ثبت کرده‌اند. پرسپولیس با کسب ۹ امتیاز از ۴ دیداری که در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده، شرایط خوبی برای صعود دارد و این موضوع را تا حد زیادی مدیون نمایش خوب هجومی خود است.


اگرچه سرخپوشان در مقابل السد عملکرد پراشتباه و پرانتقادی داشتند ولی در سه دیدار دیگر ۷ بار دروازه حریفان را باز کرده اند تا در رتبه پنجم بهترین تیم های آسیایی از این حیث قرار داشته باشند.


البته بهترین تیم هجومی چونبوک موتورز است که با ۱۷ گل فاصله بسیار زیادی با تیم های دیگر ایجاد کرده است و پشت سر او به ترتیب الدحیل و تیانجین با ۱۱ مرتبه گلزنی قرار دارند. پس از این دو السد که همگروه و رقیب اصلی پرسپولیس برای صعود است، با ۹ گل زده قرار دارد و تیم های گوانگژو و لوکوموتیو تاشکند هم ۸ گله هستند.


پشت سر تیم های ذکر شده هم پرسپولیس، الغرافه و ملبورن سیتی با ۷ گل زده قرار دارند.

 

 

ورزش سه

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-03-14 21:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۲۰
بنظر میرسه این نود ناعادل فردوسی پور و ورزش سه ناپژمان راهبر باهم مسابقه تناقض گوئی گذاشتن هرچی سایت عادل تیتر میزنه پرانکوی جدید مالکیت کمتر دفاعی تر سایت پژمان تیتر میزنه پرسپولیس هجومی.... باباجان ملت که اسیر و عبیرتون نیستند که هرچی شما گفتین بگن چشم ملت که نظرسنجی نود نیستن که. هرسال با نود و نه درصد بفرموده رای مثبتشونو به عادل تنها خان فوتبال ایران اعلام کنند پس این مسابقه جفنگ گویی و سیرک مسخره زدن حرفای شکمی و امارهای قلابی رو تموم کنید لطفا!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر