فهرست
انتقال قدوس به شرط حذف از اروپا
انتقال قدوس به شرط حذف از اروپا

انتقال قدوس به شرط حذف از اروپا

آی‌اسپورت- سامان قدوس در واکنش به اظهارات سرمربی اوسترسوند گفته حاضر است با کمال میل در این تیم بماند و به قراردادش عمل کند. قرارداد هشت بازیکن تیم اوسترساندس در سال ۲۰۱۷ میلادی پایان می‌یابد اما بازیکنان کلیدی همانند سامان قدوس و کن سما ۲ سال دیگر قرارداد دارند.

مدیر تیم فوتبال باشگاه اوسترسوند در این رابطه گفت: هیچ بازیکنی از تیم اوسترسوند در صورت صعود از مرحله گروهی لیگ اروپا خارج نمی‌شود. شاید باشگاهی با مبلغ زیادی بخواهد بازیکنی را از ما بخرد. اگر بخواهیم درباره سامان قدوس صحبت کنیم مذاکره ما از مبلغ ۵۰ میلیون کرون شروع می‌شود، البته هنوز مطمئن نیستیم که حتی در این صورت هم سامان قدوس را خواهیم فروخت. آینده بسیاری از بازیکنان تیم اوسترسوند بستگی به این مسئله دارد که آیا از مرحله گروهی لیگ اروپا صعود می‌کنیم یا خارج می‌شویم. ما الان در برلین و مهیای بازی با تیم هرتا هستیم و مذاکره‌ای با هیچ تیمی انجام ندادیم. اگر صعود کنیم به تمام بازیکنان برای رقابت در آینده نیاز داریم. آنها می‌دانند اگر در سال آینده هم همراه ما بمانند تاریخی و همانند یک اسطوره خواهند شد.

سامان قدوس، ستاره ایرانی تیم اوسترساندس که تیم‌های زیادی در اروپا خواهان جذبش در فصل نقل‌وانتقالات زمستانی اروپا هستند در واکنش به مصاحبه کیندبرخ گفت: من ۲ سال دیگر با باشگاه اوسترسوند قرارداد دارم. تصمیم درباره جدایی من به کیندبرخ و گراهام پوتر (سرمربی) بستگی دارد. اگر کیندبرخ بخواهد بمانم، با تمام وجودم می‌مانم.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-11-23 14:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۸
اگه این ترانسفر شد دلال انگل موزامبیکی شهروند پرتغال محسوب میشه و هواداراشم پدرمادر دار محسوب میشن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر