فهرست
از عرش به فرش؛ ثبت بدترین رکورد توسط اوله؟
از عرش به فرش؛ ثبت بدترین رکورد توسط اوله؟

از عرش به فرش؛ ثبت بدترین رکورد توسط اوله؟

آی اسپورت - منچستریونایتد شنبه شب در ورزشگاه اولدترافورد میزبان وستهم یونایتد خواهد بود و اوله گونار سولسشائر و شاگردانش برای جلوگیری از ثبت یک رکورد تاریخی تلاش خواهند کرد. یونایتد در 5 بازی آخر خود در تمامی رقابت ها متحمل 4 شکست شده و اکنون با رکورد ضعیف تیم لویی فن‌خال در دسامبر 2015 برابری کرده است. منچستریونایتد در آن دوران بعد از تساوی بدون گل مقابل وستهم، در 4 بازی متوالی شکست خورد (3-2 مقابل وولفسبورگ در لیگ قهرمانان، 2-1 مقابل بورنموث، 2-1 مقابل نوریچ سیتی و 2-0 مقابل استوک سیتی) تا از 5 بازی خود در این برهه زمانی فقط یک امتیاز اندوخته باشد.

منچستر در 5 بازی اخیر خود 2-0 به آرسنال و 1-0 به بارسلونا (لیگ قهرمانان) باخته و در دو مسابقه با نتایج مشابه 2-1 مغلوب وولورهمپتون شده است؛ یکی در لیگ برتر و دیگری در جام حذفی. تنها پیروزی منچستریونایتد در 5 بازی اخیر، در مقابل واتفورد و با نتیجه 2-1 به دست آمده است. یک شکست دیگر و ثبت 5 شکست در 6 بازی، یونایتد را با بدترین روند این تیم در 27 سال اخیر برابر خواهد کرد؛ نکته ای که اوله هرگز دوست ندارد به کارنامه مربیگری او اضافه شود.

این اتفاق، یعنی تحمل 5 باخت در 6 مسابقه، آخرین بار در سال 1992 برای منچستریونایتد رخ داده بود؛ زمانی که یونایتد تحت هدایت سرآلکس فرگوسن بود و لیگ برتر انگلیس هنوز آغاز به کار نکرده بود. برای جلوگیری از این اتفاق، یونایتد شنبه شب وستهم یونایتد را پیش رو دارد، تیمی که در حالت طبیعی نباید موجب نگرانی منچستریونایتد شود و در دو مسابقه آخر لیگ برتری اش با نتایج مشابه 2-0 مغلوب اورتون و چلسی شده است. البته نباید فراموش کنیم بازی رفت دو تیم در همین فصل با پیروزی 3-1 وستهم در لندن به پایان رسید.

نود

۳    
آی اسپورت
2019-04-13 00:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر