فهرست
کیانی در اصفهان؛ مشکل او خطیبی بود؟
کیانی در اصفهان؛ مشکل او خطیبی بود؟

کیانی در اصفهان؛ مشکل او خطیبی بود؟

آی اسپورت – مهدی کیانی دیروز با انتشار پستی در اینستاگرام از هواداران تراکتورسازی خداحافظی کرد. او به صراحت در این پست نوشت که کسانی دوست نداشتند او در این تیم بماند. هرچند کیانی هیچ کدی نداد تا مشخص شود منظور او دقیقا چه کسی یا چه کسانی هستند اما مرور اتفاقات چند روز اخیر می‌تواند تا حدودی ابهامات را روشن کند. کیانی در چند روز گذشته مصاحبه‌ای علیه زنوزی مالک باشگاه انجام داد و زنوزی و رسول خطیبی پاسخ او را دادند. پاسخ خطیبی اما به شکلی بود که نشان داد در تراکتور امسال جایی برای کیانی وجود ندارد. حالا در تبریز  عده‌ای از هواداران که خواهان ماندن کیانی در تراکتورسازی بودند خطیبی را مقصر جدایی او از این تیم می‌دانند و معتقدند او با نفوذ خود باعث جدایی کیانی شده است. استفاده چندباره خطیبی از اصطلاح بازیکن سالاری و عزم جزم باشگاه برای مبارزه با این پدیده، این تصور را به وجود آورد که کیانی در تراکتورسازی فراتر از یک بازیکن بود و در مشکلاتی که فصل گذشته برای این تیم رخ داد نقش داشت.

اما هر چه بود ماجرا با جدایی قطعی کیانی به پایان رسیده است. مقصد کیانی هم تقریبا مشخص است. او چند روز پیش خبر از پیشنهاد سپاهان داده بود. امروز هم امیر قلعه‌‎نویی اعلام کرد کیانی از 10 تیم پیشنهاد دارد و حالا که از تراکتورسازی جدا شده حتما تلاش خواهد کرد تا او را به سپاهان بیاورد. گفته می‌شود کیانی تا امشب با سپاهان قرارداد می‌‌بندد.

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-06-13 15:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
قارتال
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۰
برای امیر قلعه نوعی ؛مهدی کیانی و سپاهان آرزوی شکست میکنم ،جناب قلعه نوعی رسول خطیبی از پس مأموریتی که بدیشان محول کرده بودی بر آمدند.
۷ ۱
خسته
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۰۰
بابا دیگه داستان رو دایی جان ناپلئونی اش نکن.
خطیبی کلا با همه مشکل داره.
۲
کوهیار
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۰
یه بازیکن معمولی فقط جنگندس
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر