فهرست
شفر: این برد تقدیم به پادو
شفر: این برد تقدیم به پادو

شفر: این برد تقدیم به پادو

آی‌اسپورت- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: «در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم.» وینفرد شفر پس از پیروزی ۳ بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی به جواد خیابانی در مصاحبه با فوتبال برتر گفت:

این سه امتیاز هدیه به پادو

به تیمم تبریک می‌گویم. در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و فشار زیادی به تیم حریف آوردیم و توانستیم به گل هم برسیم. این سه امتیاز هدیه‌ای بود از سوی همه تیم به پادوانی که امروز به ورزشگاه آمد و آرزوی سلامتی برای او دارم. چیزی برای تراکتورسازی تمام نشده و آنها هم تیم خوبی دارند و آنها سرمایه‌گذاری زیادی کرده‌اند برای داشتن تیم خوب. خوشحالم برای تیم جدیدم با حضور کریمی، گرو، باقری و... که بهتر از این هم خواهند شد. حالا وقت این است که کمی استراحت کنیم و برای آینده آماده شویم.

شرایط ورزشگاه خیلی خوب بود

هوا این روزها خیلی گرم است و شنیده‌ام در بازی بعدی گرمای هوا ۴۴ درجه است. خیلی خوشحالم و شرایط ورزشگاه هم خیلی خوب بود برای هواداران دو تیم، اما فکر می‌کنم هواداران تراکتورسازی به دلیل ناراحتی زودتر ورزشگاه را ترک کردند. پیش از این هم گفته بودم که چقدر خوب است اگر هواداران به ورزشگاه بیایند و بدون مشکل ورزشگاه را ترک کنند.

بازیکن باید شخصیت داشته باشد

من فقط دنبال بازیکنان خوب نیستم، بلکه قبل از امضای قرارداد با بازیکنان صحبت می‌کنم که باید شخصیت خیلی خوب هم داشته باشند. همه بازیکنانی که امروز بازی کردند، دوست داشتند برای استقلال بازی کنند. مثلاً گرو بازیکنی نبود که فقط به استقلال بیاید، بلکه او دوست داشت اینجا باشد تا برای ما بازی کند. همینطور مرتضی تبریزی که همیشه دوست داشت برای استقلال بازی کند و عملکرد او را امروز دیدید و اینطور نبود که فقط به استقلال بیاید و بازی کند. بازیکنان استقلال شخصیت خیلی خوبی هم دارند.

از امروز کار سخت‌تر است

همه مربیان آلمانی وقتی تیم‌شان قهرمان می‌شد، می‌گفتند که بازی بعدی‌مان سخت‌ترین بازی است. امروز کار تیمی و تاکتیکی‌مان برترین بود و همه بازیکنان ما که به زمین می‌آیند، ۱۱ بازیکن عادی نیستند که فقط بازی کنند، بلکه ۱۱ بازیکنی هستند که به زمین می‌آیند تا برنده شوند. فقط هم همین بازیکنان نیستند و بازیکنان روی نیمکت هم برای برد انگیزه دارند و حتی مربیان روی نیمکت برای برد انگیزه‌شان بالاست.

بهترین مربی آلمانی

به نظر من، هلموت شون. یک مربی وقتی می‌تواند خیلی خوشحال باشد که لیگ بسیار خوبی باشد، مثل دوره قبل جام جهانی که آلمان قهرمان شد و لیگ خیلی خوبی داشت و تیم‌های قدرتمندی در لیگ آلمان بازی می‌کردند. امروز تولد اوتری هاگل بود. زمانی که او مربیگری می‌کرد، کار بسیار سخت‌تر بود و مثل امروز نبود که پای لپ تاپ بروند و اطلاعات تیم حریف را کسب کنند، بلکه بازی حریف را بو می‌کشیدند. درباره عملکرد خودمان هم می‌گویم، تیم ما هم تیمی است که از بالا پرس می‌کند و از همان خط حمله کارمان شروع می‌شود.

 

نود

۵ ۳  
آی اسپورت
2018-08-10 23:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
تیراختور
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۲
برو به جون تیم بدون دفاع تراکتور با هنرنمایی محض فروزان دعا کن. این کیسه کش رو کی تو تیم مون راه داده
مارال
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۶
ارواح
۴
و.ب
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۱۷
استقلال خوب بود ولی نکته مهمتر بی برنامگی و دفاع فاجعه بار تراکتور بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر