فهرست
گل کاوه؛ کپی گل به پرسپولیس
گل کاوه؛ کپی گل به پرسپولیس

گل کاوه؛ کپی گل به پرسپولیس

آی اسپورت – تیم ملی ایران با ترکیب و سیستمی جدید در سارایوو به مصاف تیم ملی بوسنی رفت و در حالیکه نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود، در ثانیه های ابتدایی نیمه دوم تیم ملی ایران با گل زیبای کاوه رضایی به گل رسید.

در حالیکه تنها ۲۳ ثانیه از شروع نیمه دوم گذشته بود، وحید امیری روی یک حرکت خوب و پرس شدید، توپ را از بویان ناستیچ گرفت و پاسش را به کاوه رضایی داد و مهاجم تیم شارلوا دروازه بوریچ را گشود تا شاگردان اسکوچیچ از حریف قدرتمند خود پیش بیفتند.

پرس وحید امیری روی صحنه گل، شباهت جالبی به صحنه گل پرسپولیس به النصر داشت. روی تک گل سرخپوشان به النصر، وحید امیری با سماجت و پرس، توپ را از مدافع النصر گرفت و با پاس خوبی به بشار رسن، پایه گذار عبدی بود. گلی که پرسپولیس را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برد.

اما گل کاوه رضایی هم برای فوتبالدوستان بسیار آشنا بود. رضایی در دربی ۸۵که با برتری ۳-۲ استقلال مقابل پرسپولیس به پایان رسید، پاس بلندی را از امید نورافکن گرفت و پس از اینکه به عرض زد، با پای چپ دروازه بیرانوند را باز کرد. کاری که دقیقا امشب نیز در دیدار مقابل بوسنی انجام داد تا ذهن فوتبالدوستان به سوی آن شهرآورد معروف برود.

این دومین گل ملی رضایی نیز بود. کاوه که تا امروز ۱۳ بازی برای تیم ملی انجام داده، پیش از این در بازی دوستانه مقابل سیرالئون که با پیروزی ۰-۴ تیم ملی به پایان رسیده بود، موفق به گلزنی شده بود.

 

۳    
آی اسپورت
2020-11-12 22:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر