فهرست
تختی، ورزشگاه نفرین شده/ بدون برد
تختی، ورزشگاه نفرین شده/ بدون برد

تختی، ورزشگاه نفرین شده/ بدون برد

آی اسپورت- 2 باخت و 2 مساوی؛ این بیلان کاری استقلال است برابر نفت در ورزشگاه تختی. آبی ها هرگز رنگ برد برابر نفت را در این زمین ندیده اند.

 

لیگ سیزدهم

استقلال برابر نفت به تساوی یک بر یک دست یافت. در این بازی، فرهاد مجیدی آخرین گلش را برای استقلال زد و دروازه رحمتی روی شوت از راه فوق! دور وریا غفوری باز شد.

 

لیگ چهاردهم

نفتی ها یک بار قبل از دقیقه یک و یک بار بعد از دقیقه 90، دروازه محسن فروزان را باز کردند و استقلال را شکست دادند.

 

لیگ پانزدهم

ارسال ایمان مبعلی را حنیف عمران زاده وارد دروازه مهدی رحمتی کرد تا استقلال این بازی را با همین یک گل ببازد.

 

جام حذفی

استقلال برابر نفت بدشانس بود که در دقایق تلف شده گل مساوی را خورد و بازی به وقت اضافه رفت. البته استقلال خوش شانس بود که در این 30 دقیقه گل نخورد. درنهایت درخشش رحمتی رای به صعود استقلال داد ولی نتیجه این بازی، مساوی است.

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-12-19 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
هف یا قشقایی؟؟؟ مسئله این است...
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۹
یعنی منطق شما ها رو با هیچ فرمول ریاضی نمیشه حل کرد!!! چرا میگید نتیجه بازی استقلال با نفت پارسال تو حذفی مساوی هستش؟؟ خب ضربات پنالتی هم جزئی از بازی هست اینجور باشه پس لنگم الان باید ادعا کنه به قشقایی نباخته نه؟:)))
۳ ۱
محسن
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۲۱:۳۱
مسئله این است که اگر باخت در ضربات پنالتی،باخت حساب بشه،یکی از رکوردهای رسانه ای کیروش از بین میرود.رکورد رسانه ای این است که کیروش ده سال است به تیمهای اسیایی نباخته!!!!!اما با شیر و خط به عراق باختیم!!!!!مسئله مهم دیگر این است که چه مربی تیم ملی در پنالتی باخته و حذف شده تا عادل براش در نود محاکمه برگزار و برکنارش کنه.پنالتی داریم تا پنالتی و شرافت داریم تاشرافت.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر